Артем Анатолійович Кравець: біографія

Артем Анатолійович Кравець біографія, фото, розповіді - український футболіст, нападник клубу «Динамо»

український футболіст, нападник клубу «Динамо»

Почав займатися футболом в рідному місті Дніпродзержинську. Перший тренер - Дмитро Дмитрович Лоїк. У ДЮФЛ виступав за дніпродзержинською «Надію», дніпропетровський «Інтер» і київське «Динамо». 29 квітня 2006 дебютував у професійному футболі в матчі Другої ліги України проти івано-франківського «Прикарпаття» (0:0), Кравець вийшов на 59 хвилині замість Сергія Зелді. Пізніше Кравець став грати за «Динамо-2» у Першій лізі і за дубль «Динамо».

У Вищій лізі України дебютував 17 червня 2007 року в матчі останнього туру сезону 2006/2007 у виїзній зустрічі проти київського « Арсеналу »(0:1), Кравець вийшов у перерві замість Балажа Фаркаша. Після того як головним тренером команди став Юрія Сьоміна, Артем став частіше потрапляти в основний склад клубу. Свій перший гол у чемпіонаті України забив 2 березня 2008 року в виїзному матчі проти дніпропетровського «Дніпра» (0:4), Кравець забив гол на 75 хвилині у ворота В'ячеслава Кернозенка.

У матчі-відповіді 1 / 16 фіналу Кубка УЄФА 26 лютого 2009 року в виїзному матчі проти «Валенсії» (2:2), Кравець зробив дубль, завдяки якому «Динамо» вийшло до наступного кола.

У 2006 році провів 7 ігор за юнацьку збірну України до 17 років. З 2006 року по 2008 рік виступав за збірну до 19 років, у складі якої зіграв 19 матчів і забив 11 м'ячів. Також він був визнаний кращим півзахисником на меморіалі Гранаткіна у 2007 році.

З 2008 року по 2010 рік захищав кольори молодіжної збірної України до 21 року. Кравець провів всього 6 ігор.

Вперше в національну збірну України він був викликаний Олексієм Михайличенком у березні 2008 року на товариський матч проти Сербії. Але Кравець отримав травму і не зміг зіграти в матчі. Наступного разу до збірної він був викликаний через рік, у березні 2009 року на матч кваліфікації до чемпіонату світу 2010 проти збірної Англії. На тренуванні він отримав травму - надрив передньої поверхні стегна через імовірно він не міг грати близько трьох тижнів.