Вперше сів за кермо автомобіля з бензиновим мотором у віці 4-х років.

Картинг

Формула Рено 2000

• 2002: Італійська Формула Рено 2000, Єврокубок Формула Рено 2000 n
    • 2-е місце в Італійській Формулі Рено 2000 (4 перемоги, включаючи Імола і Спа Франкоршам), перемога і поул в Інтерлагосі в Бразильському Чемпіонаті Формули Рено

n

Під час свого дебюту на Гран Прі Угорщини Роберт Кубіца заробив одне очко за фініш на восьмій позиції. Пізніше він був виключений з результатів перегонів, тому що було виявлено, що його машина важила менше, ніж передбачалося мінімуму, але Роберт добре зарекомендував себе під час свого дебюту в Гран Прі. Місяць по тому в Італії він очолював гонку протягом п'яти кіл і фінішував на третій позиції. Також мав усі шанси фінішувати на подіумі в Китаї до тих пір, поки не вирішив ризикнути і перевзутися в сухі покришки до того, як траса досить підсохла.

• 2007: Контракт основного пілота в команді BMW Sauber F1 n
    • 6 місце, серйозна аварія на Гран-Прі Канади (отримав лише невелике розтягнення ноги і легке струс мозку, пропустив Гран-Прі США)
    n

У 2007 році чемпіонат для Роберта склався неоднозначно. Досить конкурентоспроможні боліди F1.07 все ж не уникнули технічних проблем, пов'язаних в основному з коробкою передач, і велика частина неполадок траплялася саме на машині поляка. Страшна аварія на Гран-прі Канади призвела до заборони докторів на участь у наступній гонці в США. Схід через відмову гідравліки в Китаї в той момент, коли Роберт лідирував у Гран-прі, підсумував не надто гладкий рік. Кубіца набрав 39 очок проти 61 у напарника Ніка Хайдфельда і тричі фінішував четвертим

• 2008: Основний пілот в команді BMW Sauber F1 n
    • перша перемога на гран-прі Канади.
    • перший поул на гран-прі Бахрейну.
    n

Чемпіонат світу 2008 року поляк провів просто блискуче . Саме він приніс «БМВ-Заубер» перший Великий приз, вигравши, багато в чому завдяки аварії Льюїса Хемілтона і Кімі Райкконена на піт-стопі, гонку в Монреалі. Після цього етапу він захопив лідерство в особистому заліку. Надійність техніки і стабільність виступів Кубіци дозволили йому майже до фінішу чемпіонату триматися в числі претендентів на титул. Однак помилкове рішення баварської команди переключити увагу на створення моделі 2009 відповідно до нового технічного регламенту зупинило прогрес поляка. У результаті він посів лише четверте місце, з 75 очками поступившись Райкконену за кількістю перемог.

• 2010: Основний пілот в команді Renault F1 Team n