Беатріс Кешлару: біографія

Беатріс Кешлару біографія, фото, розповіді - румунська плавчиха, дворазова медалістка Олімпійських ігор, бронзовий призер чемпіонату світу 2001

Спортивна кар'єра

Беатріс почала займатися плаванням у невеликому румунському містечку Бреїла. Вже в 16 років Беатріс вирушила на перший значимий дорослий старт на чемпіонат Європи в Афіни. Там румунка виступила сенсаційно і стала чотирикратної срібних медалістів. Усього на її рахунку 15 медалей європейських чемпіонатів різного достоїнства. Після цього успіху логічним продовженням кар'єри стали літні Олімпійські ігри в Барселоні. Там Кешлару виступала на 6 дистанціях, але вище 10 місця піднятися так жодного разу не вдалося. Схожим чином склалися і гри в Атланті. У трьох дисциплінах кращим виявилося 6 місце на 400 метрів комплексним плаванням.

Після цього Кешлару зосередила свої сили на комплексному плаванні. І до Олімпійсім ігор у Сіднеї румунка підійшла в найкращій формі. Нагородою за багаторічні праці для Беатріс стали дві олімпійські медалі. На дистанції 200 метрів комплексним плаванням була завойована срібна медаль, а на 400 метрів бронзова. На хвилі успіху рік опісля була завойована єдина медаль чемпіонатів світу.

До Олімпійсім ігор в Афінах Кешлару вже не виглядала спортсменкою, здатної боротися за найвищі місця. Кращим результатом стало 8 місце. В кінці 2004 року Беатріс вирішила завершити кар'єру.