Денні Ландзат: біографія

Денні Ландзат біографія, фото, розповіді - нідерландський футболіст, півзахисник клубу «Твенте»

нідерландський футболіст, півзахисник клубу «Твенте»

Денні Ландзат є вихованцем футбольної академії амстердамського «Аякса», в якій Денні займався з восьми років. В основній команді клубу Денні дебютував 30 березня 1996 в матчі проти «Пологи», Ландзат вийшов на заміну замість Сонні Силою на 74-ій хвилині матчу, який завершився перемогою «Пологи» з рахунком 2:0. 20 березня 1996 Денні дебютував у чвертьфіналі Ліги чемпіонів 1995/1996 проти німецької Боруссії з Дортмунда, це був другий матч чвертьфіналу між «Аяксом» та «Боруссії», в першому матчі «Аякс» переміг з рахунком 2:0. У матчі Денні вийшов на заміну на 88-ій хвилині замість Ярі Літманена і відіграв всього 3 хвилини, до цього часу його команда вже вигравала з рахунком 1:0, завдяки цій перемозі по сумі двох зустрічей 3:0 «Аякс» вийшов у півфінал турніру . У півфіналі та фіналі турніру, в якому амстердамці програв італійському «Ювентусу» по пенальті 4:2, Ландзат участь не приймав.

У 1996 році Ландзат перейшов у клуб другого дивізіону нідерландського «МВВ» з міста Мастріхт. У новому клубі Денні відразу став основним гравцем, у першому сезоні Ландзат зіграв 34 матчі і забив 2 м'ячі, а його клуб виграв чемпіонат вийшов у вищий дивізіон Нідерландів. За три сезони за «МВВ» Денні зіграв 102 матчі і забив 10 м'ячів. У 1999 році Ландзат перейшов до клубу «Віллем II». У чемпіонаті Нідерландів сезону 1999/2000 Денні забив всього 3 м'ячі в 25 матчах, проте у двох наступних забив 28 м'ячів в 67 матчах. Великих успіхів з «Віллем II» Ландзат не досяг, клуб був лише середняком чемпіонату Нідерландів, за чотири роки в клубі Денні провів у чемпіонаті 139 матчів і забив 38 м'ячів.

У 2003 році Ландзат в якості вільного гравця підписав контракт з клубом «АЗ» з Алкмара. Дебют Денні відбувся 23 січня 2004 року в матчі проти «АДО Ден Хага», Денні відіграв весь матч і отримав жовту картку на 88-ій хвилині матчу, до цього часу «АЗ» вже вів з рахунком 1:0, цей результат і став остаточні . Свій перший гол за «АЗ» Денні забив 11 лютого 2004 матчі проти «Фейєноорда», Ландзат відзначився на 68-ій хвилині матчу, який завершився впевненою перемогою «АЗ» з рахунком 3:0. Всього в сезоні 2003/2004 Денні зіграв 17 матчів у чемпіонаті і забив 3 м'ячі, а його клуб посів 5 місце в турнірній таблиці. У 2005 році Ландзат ставав бронзовим призером чемпіонату, а в 2006 році срібним призером.

У липні 2006 року Денні підписав трирічний контракт з клубом англійської Прем'єр-Лігою «Віганом», сума трансферу склала приблизно 4,5 млн євро. Дебют Ландзата відбувся 19 серпня 2006 року в матчі проти «Ньюкасл Юнайтед», який завершився поразкою «Вігана» з рахунком 2:1, Денні відіграв 87 хвилин, після яких був замінений. Свій перший м'яч за «Віган» Денні забив 30 січня 2007 року в матчі проти «Редінга», але його гол на 90-ій хвилині не допоміг його команді уникнути поразки з рахунком 3:2. Всього в чемпіонаті Англії сезону 2006/2007 Денні зіграв 33 матчі і забив 2 м'ячі, а його команда за підсумками сезону посіла 17 місце і дивом уникла виліт лігою нижче.

У сезоні 2007/2008 Ландзат після 13 проведених ігор в чемпіонаті в січні 2008 року перейшов в «Фейеноорд», сума трансферу між клубами склала 1 млн євро. Дебют Денні за новий клуб відбувся 27 січня 2008 року в матчі чемпіонату Нідерландів проти «Гронінгена», Ландзат відіграв весь матч, а його команда зіграла внічию 1:1. Через місяць Ландзат відзначився першим забитим м'ячем за «Фейеноорд», це сталося 23 лютого 2008 року в матчі проти «Хераклеса», який завершився результативною нічиєю 3:3. 27 квітня 2008 Ландзат став володарем кубка Нідерландів, у фінальному матчі за кубок «Фейєноорд» зустрівся з клубом «Рода». Вже на 8-ій хвилині матчу Ландзат відкрив рахунок в матчі, а Джонатан де Гузмана на 36-ій хвилині довів рахунок до 2:0, матч так і завершився з рахунком 2:0, а «Фейєноорд» через 13 років повернув собі кубок Нідерландів . У чемпіонаті ж «Фейєноорд» фінішував на п'ятій позиції, а Денні в свій актив записав один гол в 11 матчах чемпіонату.