Дамьен Ле Таллек: біографія

Дамьен Ле Таллек біографія, фото, розповіді - французький футболіст, нападник клубу «Боруссія» з міста Дортмунд

французький футболіст, нападник клубу «Боруссія» з міста Дортмунд

Займатися почав як і його старший брат, в «Гаврі». У 2005 році перейшов в академію «Ренна», до якого у 2007 році підписав професійний контракт. Але дебютувати у французькій лізі йому не вдалося: обидва сезону у «Ренне» він просидів у запасі.

Влітку 2009 року Ле Таллек захотів покинути «Ренн» і розпочати вже в якому-небудь іншому клубі свою проессіональную кар'єру. Спочатку він збирався підписати контракт з іспанською «Валенсією», але в останній момент угода зірвалася. Пізніше на нього звернули погляди два німецькі клуби: «Герта» і «Штутгарт». Але до конкретних пропозицій справа не дійшла.

8 серпня 2009 Дамьен підписав трирічний контракт з дортмундською «Боруссією». 18 жовтня дебютував в Бундеслізі в домашньому матчі проти «Бохума», що завершився перемогою дортмундцев з рахунком 2:0. Після перерви Дамьен замінив Нельсона Вальдеса і провів на полі весь другий тайм. Всього в своєму першому сезоні в Бундеслізі провів 4 матчі.

У сезоні 2010-2011 Ле Таллек грає за другу команду Боруссія II.