Адріано Лейте Рібейро: біографія

Адріано Лейте Рібейро біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, нападник, гравець італійського клубу «Рома»

бразильський футболіст, нападник, гравець італійського клубу «Рома»

Вихованець «Фламенго» з Ріо-де-Жанейро. Став чемпіоном світу у складі юніорської бразильської збірної до 17 років в 1999 році. Після цього був помічений скаутами «Інтера» і куплений командою. Потім провів по одному сезону в «Фіорентині» і «Парму» в оренді. Допоміг «Інтеру» своїм дублем у фіналі Кубка Італії завоювати перший за довгі роки трофей. У 2004 році став переможцем Кубка Америки, а в 2005 році володарем Кубка Конфедерацій.

Адріано - потужний форвард таранного типу, добре грає головою, з поставленим ударом з лівої ноги. Він має так само високими швидкісними і фізичними даними, що дозволяло йому гідно виступати в італійській Серії А.

У 2007 році Адріано оголосив про свої проблеми з алкоголем, але заявив, що ці проблеми не настільки серйозні, як пишуть в деяких виданнях. Адріано в грудні відправився в Сан-Паулу, де пройшов курс лікування. Повністю відновивши свою форму і став найкращим бомбардиром «Сан-Паулу», Адріано повернувся в «Інтер».

Після повернення в «Інтер», Адріано до початку 2009 року встиг відзначитися парою скандалів і конфліктом з головним тренером « Інтера »Жозе Моурінью, після цього з'явилося маса чуток про його продаж або можливої ??оренди, які, втім, були спростовані як клубом, так і самим гравцем, який заявив про своє бажання продовжити виступ за італійський клуб.

Свій рахунок голам у 2009 році Адріано відкрив 13 січня в матчі за Кубок Італії, в матчі 1 / 8 проти «Дженоа», не забивши пенальті у першому таймі, він зумів відзначитися у другому таймі ударом головою, це був перший гол у матчі. У результаті матч закінчився перемогою «Інтера» 3:1, а Адріано був замінений у середині другого тайму.

24 квітня 2009 було оголошено про обопільне розірвання контракту гравця з «Інтером», керівництво «Інтернаціонале» повідомило, що Адріано більше не є гравцем міланського клубу, а контракт з бразильським нападаючим розірваний за обопільної згоди.

6 травня 2009 Адріано підписав контракт з бразильським клубом "Фламенго", в якому і починав свою кар'єру. У грудні 2009 року разом з клубом став чемпіоном Бразилії, забивши за чемпіонат 19 м'ячів у 30 матчах. Для «Фламенго» це стало першою перемогою в національному чемпіонаті з 1992 року.

8 червня 2010 Адріано, в статусі вільного агента, підписав контракт з «Ромою» строком на 3 роки з заробітною платою 5 млн євро в рік плюс бонуси. Через день відбулася презентація форварда. 22 вересня 2010 дебютував заджалороссіу виїзному матчі проти «Брешії» (на початку другого тайму вийшов на заміну замість Жеремі Менез).