Альбена Лермюзьо: біографія

Альбена Лермюзьо біографія, фото, розповіді - французький легкоатлет і стрілок, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1896

французький легкоатлет і стрілок, бронзовий призер літніх Олімпійських ігор 1896

На початку, Лермюзьо брав участь у відбіркових змаганнях з бігу на 800 м, які відбулися 6 квітня. Він зайняв у своїй групі перше місце, але не брав участь у фіналі 10 квітня, тому що вирішив брати участь у марафоні.

7 квітня, Лермюзьо змагався в бігу на 1500 м. У гонці, він зайняв третє місце, поступившись австралійцю Тедді Флек та американцю Артуру Блейку.

У марафоні, Лермюзьо довгий час був лідером перегонів, однак він зійшов з дистанції на 32-му кілометрі.

У стрільбі з гвинтівки на дистанцію 200 м він зайняв місце, нижче 14-го, але вище 41-го. Точна позиція невідома.