Володимир Олександрович Мамінов: біографія

Володимир Олександрович Мамінов біографія, фото, розповіді - колишній російський і узбецький футболіст, півзахисник клубу «Локомотив»
День народження 04 вересня 1974

колишній російський і узбецький футболіст, півзахисник клубу «Локомотив»

Вихованець футбольної школи «Локомотив», все життя грав за одну команду. Провів у команді 16 сезонів, завершивши кар'єру гравця на круглій цифрі 400 офіційних матчів. Настільки довго за один і той же клуб без перерви не виступав жоден футболіст з чемпіонату Росії. Згідно зі списком, опублікованим недавно IMScouting, Мамінов потрапив до двадцятки футболістів Європи, які найдовше грали в одній команді.

У 2001 році після запрошення Володимира Салькова прийняв узбецьке громадянство і зіграв за збірну Узбекистану у відбірковому турнірі до Чемпіонату світу в Японії і Кореї 2002 року. Всього за збірну Узбекистану в період з 2001 по 2005 рік Володимир провів 12 ігор і забив 3 голи.

У грудні 2008 року оголосив про закінчення кар'єри і перехід на тренерську роботу.

У « Локомотиві »грав під 8-м номером. Після завершення кар'єри залишився в клубі в якості тренера. 8-й номер був переданий іншому вихованцю дубля «Локомотива» - Денису Глушакова.

28 квітня 2009 очолив «Локомотив» у якості виконуючого обов'язки головного тренера клубу.

3 травня 2009 дебютував у чемпіонаті Росії в матчі проти нальчикського «Спартака» (виграному «Локо» 1:0). Перший в постсеміновской історії клубу тренер, який домігся перемоги в дебютному матчі.

З 1 червня 2009 року працює в тренерському штабі «Локомотива» в якості головного помічника Юрія Сьоміна.

Сім'я: дружина Олена , діти - син Владислав і дочка Марія.