Поль Массон: біографія

Поль Массон біографія, фото, розповіді - французький велогонщик, тричі чемпіон літніх Олімпійських ігор 1896

французький велогонщик, тричі чемпіон літніх Олімпійських ігор 1896

Массон брав участь в трьох гонках - 333,3 м, 2 км і 10 км, що пройшли 11 квітня, і зміг виграти їх усі.

Першою його гонкою був заїзд на 2 км. У ньому він обійшов зайняв друге місце грека Стаматіоса Ніколопулоса на дві секунди, третє місце зайняв його співвітчизник Леон Фламан.

Потім Массон взяв участь у 10-кілометровій гонці, де обійшов на 0,6 секунди Фламан.

Останньою його гонкою став гіт на 333,3 м, де він обійшов на 2 секунди своїх найближчих суперників грека Стаматіоса Ніколопулоса і австрійця Адольфа Шмаль.

Поль Массон став четвертим спортсменом за кількістю золотих медалей.

Після свого успіху на Олімпійських іграх він вирішив стати професіоналом і для цього змінив ім'я на Носса («Массон» навпаки). Він зміг зайняти третє місце в спринті на чемпіонаті світу 1897 року.