Владислав Олегович Насибулін: біографія

Владислав Олегович Насибулін біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник клубу «Іллічівець»

український футболіст, півзахисник клубу «Іллічівець»

У ДЮФЛ виступав за донецькі «Металург» і «Шахтар». У 2006 році почав виступати за «Шахтар-3» у Другій лізі Україні. У команді дебютував 6 серпня 2006 року в домашньому матчі проти Красноперекопського «Хіміка» (1:2), Насібулін почав матч в основі, але на 76 хвилині був замінений на Олександра Касьяна. У лютому 2009 року на турнірі Кубок Кримтеплиці Владислава Насибуліна назвали - кращим нападаючим турніру, а «Шахтар-3» за підсумками турніру дійшов до фіналу де програв молдавської "Олімпії" (1:1, по пен. 4:5). Всього за «Шахтар-3» він провів 69 матчів і забив 12 голів. У сезоні 2009/2010 разом з дублем завоював срібні медалі в молодіжній першості України, «Шахтар» поступився лише львівським «Карпатам».

Влітку 2010 року перейшов на правах оренди в маріупольський «Іллічівець», де головним тренером був Ілля Близнюк. У Прем'єр-лізі Україна дебютував 6 серпня 2010 року в домашньому матчі проти запорізького «Металурга» (0:0), Насібулін вийшов на 61 хвилині замість Ігоря Тищенка.

19 вересня 2005 провів свій єдиний гол за юнацьку збірну України до 17 років проти Бельгії (2:0).