Антон Анатолійович Архипов біографія, фото, розповіді - російський футболіст, нападник
День народження 04 листопада 1985

російський футболіст, нападник

Випускник футбольної школи «Чертаново».

Починав професійну кар'єру в Щелківське «Спартаку» у другій лізі. Після дебютного сезону був запрошений в дубль «Шинника».

Не провівши перед тим жодного матчу в двох вищих російських лігах, Антон Архипов дебютував у єврокубках. 5 липня 2004 «Шинник» направив на першу гру другого раунду Кубка Інтертото посилений дубль. Ярославська молодь в гостях обіграла чеський «Теплиці». Пропустивши гол з пенальті, на 33-й хвилині ярославці відігралися: Антон зрівняв рахунок; ще в першому таймі був встановлений остаточний результат - 2:1 на користь гостей. Матч-відповідь він також відіграв повністю, щоправда, на незвичній позиції крайнього хавбека. У наступному раунді, в матчі з португальською «Лейрія», підвів команду: у першому таймі отримав жовту картку за відкидку м'яча, а в другому за рахунку 1:1 заробив друге попередження за симуляцію. У підсумку відзначився першим «Шинник» крупно поступився 1:4.

У серпні 2004 року Архипов був заявлений для участі в іграх Прем'єр-ліги. 17 жовтня 2004 дебютував у Прем'єр-лізі, вийшовши на заміну в матчі «Шинник» - «Спартак» (Москва).

Напередодні сезону 2005 він перейшов в раменський «Сатурн». Після півроку в дублі (двічі виходив на заміну за основну команду), влітку був відданий в оренду клубу Першого дивізіону «Спартак» (Челябінськ). Після закінчення сезону Архиповим зацікавилися ставили завдання потрапити у Прем'єр-лігу «Хімки», які спочатку взяли в оренду, а через рік викупили нападника.

У перше половині сезоні 2007 Архипов провів 18 матчів за «Хімки» і забив 4 голи. Після гри «Сатурн» - «Томь» головний тренер сибірської команди Валерій Петраков висловив бажання бачити нападаючого в складі томського клубу. 17 серпня 2007 Антон Архипов уклав з «Томью» угоду на 2,5 роки.

1 серпня 2009 був відданий в оренду в новоросійський «Чорноморець» до кінця 2009 року.

Сезон 2010 Антон провів у клубі Першого дивізіону «Шинник» на правах оренди.