Барич Озбек: біографія

Барич Озбек біографія, фото, розповіді - народився в Німеччині турецький футболіст, центральний Півзахисник

народився в Німеччині турецький футболіст, центральний Півзахисник

Кар'єра

Почав свою футбольну кар'єру в академії клубу БГ Шверін, після чого в 2003 році перебрався до академії клубу Тус Хордел. У 2004 році перебрався до академії Ессенського клубу Регіональної ліги Німеччини (Третій дивізіон) Рот-Вайсс. Після чого в 2005 дебютував за основну команду. У дебютному сезоні 2005-06 Бариш відіграв 13 матчів, а вже в сезоні 2006-07 зіграв 26 матчів і забив гол. У тому ж 2007 його запросили на історичну батьківщину до Туреччини в Галатасарай. У дебютному сезоні на землі Яничар відіграв 38 матчів забив 3 м'ячі, став чемпіоном Турецької суперліги, і допоміг завоювати Суперкубок Туреччини. Дебютував ж 12 серпня 2007 року в матчі проти Чайкур Різеспора, де вийшов в основному складі і був замінений на 83 хвилині. У нинішньому (2008/09) сезоні зіграв 28 матчів, забив 3 м'ячі, отримав 3 жк.

Кар'єра в збірній

Цей гравець викликався в збірну Німеччини U21 протягом 18 разів, Бариш справив на менеджерів враження його швидкістю і його здатністю пресингувати супротивників. Ці якості послужили йому в основному складі Галатасарая, і збірною Німеччини. Дебютував він у збірній 23 березня проти молодіжної збірної Австрії, Бариш вийшов на заміну на 68 хвилині, Німеччина взяла верх 5-2. Так само гравець призивався на відбірковий турнір Євро 2009 серед молоді, де зіграв 6 матчів і забив 2 м'ячі.