Ронні О'Салліван: биография

Мабуть, всі свої емоції Ронні виплеснув у цьому матчі. У чвертьфіналі його чекав Стівен Хендрі, який тільки-тільки почав відновлювати свою форму. Програючи 1:4, Ронні набрав 24 очки і, помилившись на важкому червоному кулі, попрощався з суддею і Хендрі і покинув зал, цим самим повністю визнавши свою поразку, як на Malta Cup 2005.

У фіналі турніру Мастерс Ронні настільки впевнено показував свою перевагу перед суперником Діном Цзюньхуеем, що той залишив залу до закінчення матчу. Ронні умовив його повернутися, і вони зіграли ще один кадр.

Далі події в сезоні склалися таким чином: статут після фіналу Мастерс, він поступився на Мальті Майклу Холт в першому раунді 3:5. Але глядачів Ронні все ж порадував запам'ятовується ударом.

На Welsh Open Ронні довелося задовольнятися лише чвертьфіналом. Ніл Робертсон у контрове партії виявився сильнішим за нього - 5:4.

З середини лютого по 11 травня проходив неофіційний челендж «Легенди снукера», в якому Ронні О'Салліван зіграв 9 виставкових зустрічей зі Стівеном Хендрі. Гроші, виручені з цього Челлендж, пішли на благодійність.

У березні відбувся останній на даний момент турнір Irish Masters, який О'Салліван виграв, у фіналі впевнено розібравшись з Баррі Хокінсом - 9:1.

На China Open Ронні стрімко пройшов до півфіналу, але там не зумів упоратися з Гремом Дотто - 2:6.

Впевнене початок ЧС ознаменувалося перемогою над Діном Цзюньхуеем 10:2, але Джона Хіггінса він переграти не зумів: 13:9 на користь Хіггінса.

31 травня 2007 комісія Worldsnooker оштрафувала Ронні на 21 000 фунтів і 900 рейтингових очок за те, що він перервав матч проти Хендрі у грудні. Штраф мав швидше профілактичний характер, тобто для того, щоб «іншим не кортіло».

12 червня 2007 у Ронні народився син (до цього у нього було дві доньки від різних шлюбів). Хлопчика вирішили назвати Ронні.

На новий турнір Шанхай Мастерс Салліван не полетів, пославшись на травму спини. Травма була серйозною, і організація Worldsnooker зарахувала на його рахунок гарантовані 700 очок.

Дуже впевнено почувався Салліван на Гран-прі 2007. Вийшовши з групи без проблем, він дійшов до фіналу: обіграв Джо Свейла, Шона Мерфі, Майкла Джаджа. У фіналі грав він з Марко Фу і боровся довго і завзято. Але удача була явно не на боці Ронні: він програв 6:9.

На турнірі Nortern Ireland Trophy в дуже важкому матчі О'Салліван переміг Тома Форда з рахунком 5:4. У наступному раунді Саллівана було просто не впізнати. У матчі з Картером Ронні встановив світовий рекорд - в матчі до 5 перемог він зробив 5 сенчурі-брейків, один з яких став максимальним. Але його сильна гра зникла в матчі з Фергалом О'брайеном: він програв 2:5.

Добре вдалося провести Саллівану тиждень UK Championship. Спочатку він обіграв Майкла Холта 9:6, а потім Марка Кінга 9:1 і Джеймі Коупа 9:2. Справжній трилер розгорнувся в півфіналі, де Ронні поступався Марку Селбі. Але вдалося звести справу до контрове партії. І в самий вирішальний момент Салліван зробив 147. Він зрівнявся за їх кількістю з Хендрі і повторив рекорд Стівена - зробив 147 у контрове партії. Але мало цього, йому вдалося виграти і чемпіонат. 10:2 кинув він Стівена Магуайра у фіналі і перервав довгий період у 33 місяці, коли він не міг виграти рейтинговий турнір.