Ронні О'Салліван: биография

Однак Ронні програв Магуайр на Мастерс в довгій і наполегливому матчі першого кола 5:6.

На Welsh Open Ронні дійшов до фіналу, де знову зустрівся з прогресуючим Марком Селбі. Ведучи в рахунку 8:6, Салліван примудрився в підсумку програти 8:9.

Місяць потому Ронні взяв участь у турнірі China Open. У вирішальній партії він у простій позиції програв Марко Фу, а гра його запам'яталася тільки великим ризиком і необдуманими ударами. Після матчу в Інтернеті була опублікована скандальна прес-конференція. У паузах, коли перекладачка досить довго думала над тим, як звучатимуть питання китайців англійською, Ронні почав дуріти і, розмовляючи з ким-то в стороні, сказав кілька нецензурних фраз. Причому вони не були звернені до якогось конкретній особі. Проте відео з записом розійшлося мільйонними тиражами по інтернету. Комісія Worldsnooker вирішила призначити слухання у цій справі.

До чемпіонату світу Ронні підійшов дуже відповідально. Незважаючи на досить легку сітку, він показав сильну гру в матчах з Марком Уільямсом і китайцем Ляном Веньбо. Розумно розподіливши сили, він без проблем обіграв їх, та ще й зумів зробити максимальний брейк - 147 очок, таким чином побивши рекорд за кількістю макимальноє брейків, що раніше належав Стівену Хендрі. У фіналі без праці вигравши у Алі Картера 18:8, Ронні став триразовим чемпіоном світу. Треба відзначити, що на цьому турнірі і Картер зробив максимальний брейк у 147 очок. Вперше в історії снукера у фінальній частині одного рейтингового турніру було зроблено два максимальних брейка (раніше двічі було по два масимум в кваліфікації і фінальної частини турнірів: Scottish Open 2000 і Гран-прі 2007).

• Максимальний брейк О'Саллівана на World Championship 2008відео

Досягнення Ронні О'Саллівана в сезоні 2007/08.

Новий сезон розпочався турніром Трофей Північної Ірландії, де Ронні легко виграв у фіналі у Дейва Харольда, 9:3.

Далі йшов Шанхай Мастерс: спершу був повалений Стюарт Петтман 5 : 2; потім Джо Перрі 5:3; потім прийшла черга Марка Уільямса 5:3, півфінал з Магуайром, де в рівній боротьбі у вирішальному фреймі О'Салліван здобув перемогу, 6:5, але поступився у фіналі Ріки Уолдену з рахунком 8: 10.

Потім був третій за важливістю турнір у мейн-турі - Гран-прі. Ронні спочатку обіграв молодого китайця Ляна Веньбо 5:2, після - Марко Фу 5:1. І в чвертьфіналі О'Салліван досить несподівано поступився молодому Джадду Трампу 4:5.

На новий турнір у Бахрейні Ронні не поїхав, пославшись на травму.

У новому розіграші Прем'єр-ліги Ронні О'Салліван став восьмиразовим переможцем турніру, причому в п'ятий раз підряд.

Черговий чемпіонат Британії всі чекали з нетерпінням. Все почалося просто чудово, 6:0, проти Рорі Маклауда. Потім Маклауд нав'язав боротьбу, 6:5, але Ронні все-таки виграв, 9:6. Далі, у грі з Джо Перрі, Ронні грав дуже погано і в одній з партій проявив неспортивну поведінку. Шість поспіль програних фреймів, і, як підсумок, в 1 / 4 вийшов Перрі.