Євген Степанович Павлов: біографія

Євген Степанович Павлов біографія, фото, розповіді - український футболіст, нападник клубу «Волинь» та юнацької збірної України до 19 років

український футболіст, нападник клубу «Волинь» та юнацької збірної України до 19 років

З 2003 року по 2008 рік виступав у ДЮФЛ за луцьку «Волинь». У сезоні 2005/2006 зіграв 6 матчів і забив 1 м'яч у молодіжній першості України. В основному складі «Волині» дебютував 20 березня 2007 року в домашньому матчі проти київської «Оболоні» (2:1), Павлов вийшов на 58 хвилині замість Роман Каракевич, на 78 хвилині Євген забив гол у ворота Алана Дзуцева. У сезоні 2009/2010 у Першої ліги Павлов забив 11 м'ячів у 19 матчах, ставши 7-м бомбардиром в турнірі. «Волинь» у цьому сезоні посіла 2-е місце, поступившись лише «Севастополю», вийшла у Прем'єр-лігу. У Прем'єр-лізі дебютував 10 липня 2010 року в домашньому матчі проти полтавської «Ворскли» (0:4), Павлов вийшов на 60 хвилині замість Стевана Рачіча. 31 липня 2010 у виїзному матчі проти запорізького «Металурга» (1:0), Павлов забив гол на 45 хвилині у ворота Дмитро Безотосний. Цим голом Павлом приніс перші три очки у Прем'єр-лізі і забив перший гол «Волині» в турнірі.

У юнацькій збірній Україні до 17 років провів 3 матчі. У юнацькій збірній Україні до 19 років дебютував 30 вересня 2008 у виїзному матчі проти Франції (1:3), в цьому матчі Павлов відзначився забитим голом.