Паулу Жорж да Сілва душ Сантуш: біографія

Паулу Жорж да Сілва душ Сантуш біографія, фото, розповіді - більш відомий як Паулу Сантуш - португальський футболіст, воротар клубу «Ріу Аве»
-

більш відомий як Паулу Сантуш - португальський футболіст, воротар клубу «Ріу Аве»

Паула Сантуш починав свою кар'єру в юніорській команді Лісабонського «Спортінга», але в 1989 році перейшов в молодіжну команду «Бенфіки». Дебют Сантуша в Португальській Лізі відбувся в сезоні 1993/94. У матчі останнього туру Сантуш вийшов на заміну на останній хвилині матчу в складі «Бенфіки» і разом з командою завоював золоті медалі чемпіонату.

Після чемпіонського сезону Сантуш виступав за «Пенафіел», «Ештрела» з Амадор і « Алверку ». У 2001 році Паулу Сантуш перейшов до «Порту».

У 2005 році Сантуш після року оренди підписав контракт зі «Спортінгом» з Браги. На початку сезону 2005/06 Сантуш зберігав свої ворота в недоторканості протягом 595 хвилин, і тільки в 7 матчі сезону пропустив перший гол від свого ж захисника. До рекорду воротаря «Бенфіки» Мануела Бенту йому не вистачило 40 хвилин. У сезоні 2007/08 Сантуш через травму провів в португальській лізі тільки 12 матчів, і з-за розбіжностей за контрактом був відпущений з клубу після закінчення сезону.

Після виступу за команду рідного міста «Одівелаш» Сантуш перейшов у «Ешторіл-Прая», де відіграв один сезон.

У липні 2010 року у віці 37 років Сантуш підписав контракт з клубом португальської ліги «Ріу Аве».

Міжнародна кар'єра

У 1989 році Паулу Сантуш зіграв за юнацьку збірну Португалії на чемпіонаті світу, де провів 3 матчі групового етапу.

4 листопада 2005 Луїс Феліпе Сколарі запросив Паулу Сантуша в головну збірну країни на товариські матчі зі збірними Хорватії та Північної Ірландії. 16 листопада 2005 Паулу Сантуш дебютував за збірну в матчі з Північною Ірландією у Белфасті (1:1).

28 травня 2006 Сколарі викликав Паулу Сантуша до складу збірної Португалії для участі в чемпіонаті світу 2006 року замість отримав травму Бруну Валі. Але на чемпіонаті світу Сантуш не зіграв жодного матчу.