Даніель Пачеко Лобато біографія, фото, розповіді - іспанський футболіст, нападник «Ліверпуля»
-

іспанський футболіст, нападник «Ліверпуля»

Кар'єра

Вихованець «Барселони», грав у дитячих і юнацьких командах клубу на позиціях нападника та атакуючого півзахисника, його відрізняли умілий дриблінг і виконання штрафних ударів. За хорошу реалізацію гольових моментів отримав прізвисько «Вбивця». Влітку 2007 року Пачеко перейшов до «Ліверпуля». З лютого 2008 року почав з'являтися на полі в матчах резервного складу клубу. Влітку 2009 року продовжив свою угоду з клубом до 2012 року.

У грудні 2009 року спочатку вийшов на заміну в матчі Ліги чемпіонів з «Фіорентиною», а потім, 26 грудня, дебютував у чемпіонаті, зігравши 10 хвилин проти «Вулверхемптона». В інтерв'ю Пачеко сказав, що для нього вихід на поле «Енфілда» став кращим подарунком на Різдво, про яке він тільки міг мріяти.

18 лютого 2010 Даніель вийшов на двадцять хвилин зустрічі проти румунської "Унірі" в розіграші Ліги Європи. У цьому матчі він віддав гольову передачу на Давида Нгог, який забив переможний м'яч у цій грі («Ліверпуль» переміг 1:0).