Норівал Перейра да Сілва: біографія

Норівал Перейра да Сілва біографія, фото, розповіді - колишній бразильський футболіст, центральний захисник
-

колишній бразильський футболіст, центральний захисник

Норівал почав кар'єру в 1935 році в клубі «Мадурейра». З 1937 року клуб став виступати в об'єднаному чемпіонаті штату Ріо-де-Жанейро. У 1940 році Норівал перейшов до складу «Флуміненсе», лідера футболу тих років, тричі поспіль виграв чемпіонат Ріо. «Флуміненсе», що поступився в 1939 році титул чемпіона штату клубу «Фламенго», шукав можливість зміцнення складу, частиною якого став прихід Норівала в центр оборони клубу. У першому ж сезоні Норівал допоміг клубу виграти чемпіонат штату, а через рік повторив це досягнення. За «Флуміненсе» Норівал виступав 5 років, з перервою в три гри у складі «Фламенго».

У 1945 році Норівал перейшов до складу «Фламенго». Його дебютною грою став мат за три роки до цього, 5 квітня 1942 року з «Канто-до-Ріо», в якому його команда перемогла 6:0. Першою грою після повернення до складу «Менго» став матч з «Корінтіансом», в якому його клуб пропустив 4 голи. За «Фламенго» Норівал грав протягом 5 років, в цей період клуб тричі ставав бронзовим призером чемпіонату Ріо і один раз зайняв друге місце. Футболіст провів за клуб 140 матчів і забив 1 гол, 10 серпня 1947 року в ворота «Олару».

Потім Норівал провів кілька матчів за «Корінтіанс», а завершив кар'єру в колумбійському клубі «Атлетіко Хуніор».

З 1940 по 1946 рік Норівал виступав за збірну Бразилії, в складі якої провів 20 матчів і забив 1 гол, 29 січня 1946 року на Кубку Америки у ворота Парагваю, принісши своїй команді нічию 1:1. Норівал був учасником трьох чемпіонатів Південної Америки, на яких двічі займав друге, а один раз третє місце. Єдиним його досягненням у складі збірної став виграш Кубка Рока в 1946 році.

Завершивши кар'єру футболіста Норівал оселився в Нова-Ігуасу, де відкрив хімчистку.