Мікаел Олександрович Погосян: біографія

Мікаел Олександрович Погосян біографія, фото, розповіді - вірменський футболіст, півзахисник
-

вірменський футболіст, півзахисник

Професійна життя молодого футболіста з північної столиці Вірменії почалася в Аштарак. У 16 років уклав контракт з командою ставить перед собою високі цілі. Однак потрапляти в запасний склад, не кажучи вже про основне, не завжди вдавалося. Перший матч за «Міку» провів 4 листопада 2007 року в Єревані проти «Арарату», в якій гранд вірменського футболу був зломлений -1:2. Перший матч у чемпіонаті Вірменії провів 7 листопада 2007 року в виїзній грі проти «Бананца», в якому аштаракци перемогли з рахунком 1:0. Погосян вийшов на поле замість Тиграна Давтяна на 85 хвилині. Періодичні гри за основний клуб змінювалися іграми за дубль. У чемпіонаті Вірменії 2008 року провів 11 ігор, 10 з яких припадають на перше коло чемпіонату. У наступному сезоні за основний склад Погосян жодного разу не зіграв.

У січні 2011 року Погосян прибув в Гюмрі, де у місцевому «Ширака» почав проводити свої тренування. Одночасно тренерський штаб перегляне гравця у справі.