Ксенія Дмитрівна Афанасьєва біографія, фото, розповіді - російська гімнастка

російська гімнастка

Спортивна кар'єра

Сезон 2010

На Чемпіонаті Росії 2010у Пензі у складі команди Центрального Федерального округу виграла золоту медаль. В окремих видах багатоборства вийшла у фінал тільки у вправі на колоді, де посіла 3-е місце.

У квітні 2010 року Ксенія разом з Юлією Іньшіной і Катериною Крамаренко взяли участь у"Кубку Стели Захарової", де росіянки в командній першості стали першими, а в особистій першості посіли перші два місця. Ксенія стала срібним призером, поступившись Ю. Іньшіной.

Рішенням тренерського штабу спортсменка не була включена до складу збірної на Чемпіонат Європи 2010, а була делегована наPacific Rim Сhampionships, де виграла дві бронзові медалі.

У рамках підготовки до чемпіонату світу в Роттердамі збірна Росії взяла участь у розіграшіВідкритого кубка Японії. Ксенія, Тетяна Набієва, Ганна Дементьєва, Раміля Мусіна і Алія Мустафіна обіграли найближчих суперниць - гімнасток Японії - на чотири бали (173,850 і 169,850 відповідно). У багатоборстві Ксенія також була першою ..

На що проходить в ЧелябінськуКубку Росіїспортсменка у фіналі багатоборства стала срібним призером, поступившись переможниці Аліє Мустафіно 3.597 бала. Їй же Ксенія поступилася і в фіналі вільних вправ, ставши 2-ой, у фіналі вправ на брусах - 5-ий.