Жілберто де Алмейда Рего: біографія

Жілберто де Алмейда Рего біографія, фото, розповіді - бразильський футбольний арбітр
-

бразильський футбольний арбітр

На чемпіонаті світу 1930 Рего був найстаршим представником суддівського корпусу. За час турніру Рего провів три зустрічі, і практично в кожній його суддівство викликало серйозні нарікання і невдоволення гравців. Так, у матчі збірних Франції та Аргентини Рего дав свисток про закінчення матчу, коли ще залишалося грати 6 хвилин. При цьому свисток перервав небезпечну атаку французів з виходом на аргентинські ворота, в якій вони могли зрівняти рахунок. Після бурхливих протестів французів гра була відновлена, але атакуючий порив був збитий, і відігратися їм так і не вдалося.

Будучи призначеним на півфінальний матч турніру за участю господарів турніру уругвайців та командою Югославії, в процесі гри Рего всіляко підсуджувати уругвайської команді. Не зарахувавши чистий гол югославів і зарахувавши два уругвайських голи, забитих з порушенням правил (у другому випадку м'яч, який пішов в аут, в гру повернув стояв за югославськими воротами поліцейський), Рего дозволив господарям легко перемогти 6:1 і вийти у фінал турніру. Вважається, що його упереджене ставлення до югославів було продиктовано їх перемогою над збірною його рідної країни на попередній стадії турніру.