-

більш відомий як Найл Рейнджер

Клубна кар'єра

«Ньюкасл Юнайтед»

У липні 2008 року Денніс Уайз, будучи тоді директором Ньюкасла, вирішив покликати Рейнджер в клуб. Перший матч за академію Юнайтед юнак провів 23 серпні 2008 року проти Лестера. А вже через тиждень 1 вересня він дебютував за другий склад команди проти Сандерленда на Сент-Джеймс Парк. Граючи на цих рівнях, він справив враження, закінчивши свій перший сезон на Тайнсайда з п'ятнадцятьма голами за академію, і сім'ю забитими м'ячами за дублюючий склад першої команди. Цей результат дозволив йому завоювати "Джекі Мілберн Трофі" в 2009 році. Згодом Рейнджер був винагороджений Алан Ширер, який був на той момент менджерів клубу, підписавши новий покращений контракт строком на три з половиною роки. Дебют за першу команду відбувся 8 серпня 2009 року в матчі проти Вест Бромвіч Чемпіоншипа. Рейнджер вийшов на заміну наприкінці другого тайму замість Шоли Амеобі. Граючи у своїй першій дорослої лізі, 31 серпня 2009 року в грі проти Лестера, він був визнаний кращим гравцем матчу. Найл відіграв 84 хвилини і був замінений, отримавши овації від уболівальників. Свій перший гол за дорослу команду Рейнджер забив 9 грудня 2009 року в матчі проти Ковентрі, який завершився з рахунком 2:0. Другий м'яч у сезоні він забив у домашній зустрічі проти Крістал Пелас, яка також завершилася з рахунком 2:0. Просидівши на лавці запасних у перших двох іграх Прем'єр-ліги, Рейнджер з'явився на полі в переможному матчі другого раунду кубка Ліги проти Аккрінгтон Стенлі. У третьому раунді Ньюкасл приїхав на Стемфорд Брідж у гості до Челсі, який на той момент не програв жодного матчу в сезоні. Найл грав на позиції правого півзахисника і відзначився голом. А матч завершився перемогою Ньюкасла з рахунком 4:3. У Прем'єр-лізі Рейнджер дебютував 16 жовтня 2010. Він вийшов з лавки запасних на 89-й хвилині в матчі проти Вігана, котрий завершився з рахунком 2:2. Рейнджер став постійно з'являтися на замінах. Так він відіграв 10 хвилин у домашньому матчі проти Сандерленда, що завершився розгромом гостей з рахунком 5:1. А в гостьовому матчі проти Арсеналу, що завершився перемогою 1:0, він обіграв футболіста канонірів Консьелни і вже виходив один на один з воротарем. Лише ціною червоної картки захисник зумів його зупинити. 3 грудня 2010 Найл Рейнджер підписав новий контракт строком на п'ять з половиною років. Це продовжить його відносини з клубом до 2016 року.

Досягнення

Командні

Приватні

Характеристика

Рейнджер високий потужний форвард, який при своїх габаритах має відмінну стартовою швидкістю. Дуже часто використовується тренерами в якості правого атакуючого півзахисника.