Штефан Ройтер: біографія

Штефан Ройтер біографія, фото, розповіді - колишній німецький футболіст, виступав на позиції захисника, після закінчення ігрової кар'єри був спортивним директором
-

Штефан Ройтер почав футбольну кар'єру в аматорському клубі «Дінкельсбюле 1860» зі свого рідного, однойменного міста. Потім виступав спочатку за молодіжний склад «Нюрнберга», а потім і за основну команду. У 1988 році він перейшов в мюнхенську «Баварію», в складі якої став дворазовим чемпіоном Німеччини і володарем Суперкубка Німеччини. У 1990 році у складі збірної став переможцем світової першості, зігравши на турнірі 6 матчів. У наступному році Ройтер виїхав на Апенніни в «Ювентус». Але, не закріпившись в основному складі, Штефан повернувся на батьківщину і провів 13 років до кінця кар'єри в дортмундської «Боруссії», вигравши з нею Лігу чемпіонів, Міжконтинентальний кубок, два рази Суперкубок Німеччини і три рази Чемпіонат Німеччини.