Леонардо Сантьяго: біографія

Леонардо Сантьяго біографія, фото, розповіді - бразильський футболіст, атакуючий півзахисник клубу НАК Бреда
-

бразильський футболіст, атакуючий півзахисник клубу НАК Бреда

У грудні 2007 року підписав контракт з амстердамським «Аяксом», але за півтора року так і не став гравцем основної команди. Після закінчення контракту покинув команду і приєднався до свого колишнього клубу НАК, підписавши з командою контракт на чотири роки.

Леонардо Сантьяго почав свою кар'єру у футбольній школі «Нова Сафра» в Ріо-де-Жанейро і в околиці Жакаразеріньо, де провів свої перші роки Ромаріо. У 11 років Леонардо був помічений нідерландським футбольним скаутом Пітом де Віссер, після чого Сантьяго перейшов в клуб «Фейєноорд» з Роттердама, для того, щоб грати за юнацьку команду цього клубу.

В основній команді «Фейєноорда» Леонардо дебютував 19 серпня 2004 у віці 18 років в матчі чемпіонату Нідерландів проти АЗ, який завершився перемогою «Фейєноорда» з рахунком 2:0. Через два місяці, 21 жовтня 2000 року, Сантьяго забив свій перший м'яч, це сталося на 13-ій хвилині матчу проти «Херенвена», який у результаті завершився з рахунком 2:0 на користь «Фейєноорда», у другому забитому м'ячі Леонардо також взявши участь , віддавши результативний пас на 54-ій хвилині на російського півзахисника Ігор Корнєєв. Ще через два місяці виявилося що Леонардо не має право виступати за «Фейеноорд», так як в Європі на той момент було заборонено виступати гравцям не досягли 18-річного віку. Після цього гравцеві довелося чекати три місяці, поки йому не виповнилося 18 років.

18 березня 2001 Леонардо повернувся до ігор свого клубу, в матчі проти «Твенте», який завершився крупною перемогою «Фейєноорда» з рахунком 5 : 1, Сантьяго віддав результативний пас. У своєму дебютному сезоні в чемпіонаті Нідерландів сезону 2000/2001 Леонардо відзначився двома забитими м'ячами в 23 матчах. У наступному сезоні в чемпіонаті, Леонардо забив також два м'ячі в 21 одному матчі, але головним чином Сантьяго взяв участь у фінальному матчі Кубка УЄФА 2001/2002 проти німецької «Боруссії» з Дортмунда. 8 травня 2002 на стадіоні Де Куйп в Роттердамі, «Фейєноорд» зустрівся з «Боруссією», Леонардо почав матч в якості запасного гравця, але у другому таймі він з'явився на заміну замість Робіна ван Персі на 63-ій хвилині матчу, який у результаті завершився перемогою «Фейєноорда» з рахунком 3:2. Для «Фейєноорда» перемога в кубку стала другою в історії клубу. Після цього для Леонардо настала справжня чорна смуга, а якщо точніше низка травм, яка надовго виводила гравця з ладу. Так, в період з серпня 2002 по грудень 2005 року він зіграв всього 11 матчів.

У січні 2006 року Леонардо підписав контракт на 1,5 роки з клубом НАК. Дебют Сантьяго за клуб відбувся 29 січня 2006 року в матчі проти «Гронінгена», і в першому ж матчі Леонардо забив гол, але він в результаті не допоміг клубу уникнути гостьової поразки з рахунком 3:2. За три місяці Леонардо забив за клуб 8 м'ячів у 14 матчах, а його команда за підсумками сезону посіла 16 місце і удостоїлася право взяти участь у матах плей-офф за пропуску у Вищому дивізіоні Нідерландів. У підсумку, обігравши у двох матчевих протистояннях «ТОП Осс» і «Волендам», НАК зберіг прописку у Вищій дивізіоні на наступний сезон, хоча Леонардо в тих матчах участь не приймав, так як був травмований.

Перед початок сезону 2006/2007 у Леонардо стався конфлікт з головним тренером Ерні Брендтсом, який хотів використати його на позиції лівого нападника, коли як Леонардо діяв на правому фланзі атаки, в результаті Леонардо був відрахований з команди, але пізніше був повернений назад. Перша частина сезону 2006/2007 для Леонардо видалася невдало, в 17 матчах він забив лише два м'ячі.