Семаков Володимир Сергійович біографія, фото, розповіді - російський біатлоніст, майстер спорту міжнародного класу
-

російський біатлоніст, майстер спорту міжнародного класу

Сезон 2009-2010

Передсезонну підготовку Володимир провів в молодіжній збірній і навіть розглядався як кандидат в основу. Однак до складу команди на грудневі етапи Кубка IBU він не пройшов і був змушений почати сезон в Кубку Росії. У першій же гонці в Новосибірську Семаков з великою перевагою й чистою стрільбою виграв спринт, а в переслідуванні показав другий результат. Так само вдало Володимир провів старти в Єкатеринбурзі і Пермі, де потрапляв до трійки кращих, незважаючи на траплялися промахи на рубежі. Завдяки вдалим виступам на внутрішньоросійських змаганнях спортсмен зміг потрапити на січневі етапи Кубка IBU. За підсумками сезону в загальному заліку Кубка IBU Володимир з 144 очками посів 32 місце.

Сезон 2010-2011

Передсезонну підготовку Володимир провів в основі збірної Росії і вперше у своїй кар'єрі увійшов до її склад на етапи Кубка світу.

Статистика

Статистика виступів у Кубку світу

Статистика стрільби

• Статистика стрільби провідних російських біатлоністів в сезоні 2009/10

Кубок світу

Сім

27 серпня 2010 Володимир одружився. Його обраницею стала професійна спортсменка, майстер спорту міжнародного класу і багатократна чемпіонка Європи з літнього біатлону Надія Старик.