Трейсі-Енн Остін: біографія

Трейсі-Енн Остін біографія, фото, розповіді - Каліфорнія
День народження 12 грудня 1962

Каліфорнія

Граючи серед юніорів, Остін завоювала 21 титул. У 1977 році вона стала наймолодшою ??дівчиною, яка виграла професійний тенісний турнір, отримавши перше місце на турнірі в Портленді (Орегон), коли їй було всього 14 років і 28 днів. Через рік вона дебютувала на Вімблдоні, де поступилася Кріс Еверт у третьому колі. Через два місяці на Відкритому чемпіонаті США вона дійшла до чвертьфіналу, в якому програла Бетті Стов. Остін стала наймолодшою ??переможницею Чемпіонату США в 1979 році, коли їй було 16 років і 9 місяців. У фіналі вона грала з Еверт, яка йшла до свого п'ятого титулу поспіль на цьому турнірі. Остін виграла матч з рахунком 6-4, 6-3. Трохи раніше вона перервала безпрограшну смугу з 125 матчів Еверт на грунті, перемігши її у трьох сетах у фіналі Чемпіонату Італії. Остін досягла півфіналу на Уїмблдоні в 1979 (програла Мартіні Навратілової) і в 1980 (програла Он Гулагонг). У 1981 вона знову виграла Чемпіонат США, де в напруженому фіналі обіграла Навратілова 1-6, 7-6 (4), 7-6 (1).

У 1980 році вона виграла Уїмблдон у змішаному розряді разом з своїм братом Джоном. У тому ж році вона стала першою ракеткою світу серед жінок, знявши з п'єдесталу Еверт і Навратілова, а також виграла два спонсорських турніру: у березні - The Avon Championships, де перемогла Навратілова, і в січні 1981 - The Colgate Series Championships, перемігши Андреа Джегер .

Остін повторила свій успіх на турнірі The Toyota Series Championships в грудні 1981 року, на шляху до перемоги обігравши Навратілова та Еверт. У півфіналі вона виграла Еверт з рахунком 6-1, 6-2, і ця перемога виявилася її останньою перемогою над її основний конкуренткою.

Після недовгого періоду запаморочливих перемог Остін стали переслідувати травми, які не давали їй грати на колишньому рівні. Остання її перемога відбулася на турнірі в Сан-Дієго в 1982 році. В кінці сезону 1982 року на турнірі The Toyota Series Championships вона обіграла третю ракетку світу Андреа Джегер, але не змогла повторити успіх річної давності, програвши Еверт з рахунком 6-0, 6-0 менш ніж за 50 хвилин. У 1983, після того, як їй виповнилося 21, вона вже не значилася серед лідерів світового тенісу. Вона повернулася в 1988 році і зіграла сім парних турнірів, а в 1989 - один парний турнір і два одиночних. Після дорожньої пригоди, яка сталася в 1989, їй знову довелося взяти перерву. У 1993 і 1994 року вона знову стала грати, але це не принесло їй успіху. У 1992 році вона стала наймолодшою ??тенісисткою, прийнятої до Міжнародної зали тенісної слави. Після закінчення кар'єри вона часто працювала коментатором на NBC і USA Network. Також вона працювала на Seven Network в 2006 і на Australian Open в 2007. Остін коментує деякі трансляції Вімблдону на каналі BBC.