Ебріма Ебу Сілла: биография

У зв'язку з тим, що Сілла не проходив до основного складу команди, було прийнято рішення віддати Ебріму в оренду на один сезон до клубу «Харельбеке».

У липні 2000 року Сілла повернувся з оренди в «Брюгге».

У липні 2002 року Ебріма був відданий клубом в оренду в нідерландський «Росендал», який виступав у Вищому дивізіоні Нідерландів. Дебют Силли відбувся 16 серпня 2002 року в матчі чемпіонату Нідерландів проти «Зволле», Сілла провів на полі 50 хвилин, після яких його замінили на Герта ван Аудена, в результаті матч завершився внічию 1:1. Через 16 днів, 1 вересня, Ебріма в домашньому матчі проти «Херенвена», який завершився перемогою «Росендал» з рахунком 3:0, забив на 66-й хвилині свій дебютний м'яч у складі «Росендала».

26 вересня 2002 Сілла під час тренування команди отримав перелом кістки щиколотки і вибув на шість тижнів. Лише в кінці листопада Ебріма зміг розпочати тренування, а 23 листопада 2002 Сілла знову повернувся до ігор в чемпіонаті, відігравши 35 хвилин у матчі проти ПСВ, що завершився поразкою «Росендала» з рахунком 0:3. У своєму дебютному сезоні в чемпіонаті Нідерландів сезону 2002/2003 Сілла провів 15 матчів і забив 2 м'ячі, а також віддав дві результативних передач.

Після закінчення оренди Сілла став вільним гравцем і почав займатися пошуком нового клубу, так як його чотирирічний контракт з «Брюгге» закінчився. На початку грудня 2003 року в послугах Силли був зацікавлений «Вітесс», але нідерландський клуб так і не зробив пропозицію Ебріме.

Наприкінці липня 2003 Сілла перейшов у російський «Рубін» з Казані, контракт з клубом Ебріма підписав на два роки. Ебріма був заявлений в клубі під 23 номером. Дебют Силли за «Рубін» відбувся в матчі 18-про туру чемпіонату Росії проти «Ростова». Головний тренер «Рубіна» Курбан Бердиєв випустив Ебріму на заміну на 69-й хвилині замість бразильського нападаючого Роні, через десять хвилин Сілла за допомогою дриблінгу пройшов оборону ростовчан, але був зупинений на лінії штрафної Беннетом Мнгуні з порушенням правил. До штрафний точки підійшов Денис Бояринцев, ударом під поперечину він направив м'яч у «мертву» для воротаря зону, не залишивши шансів для воротаря ростовчан Володимира Савченка. У підсумку футболісти «Рубіна» в гостях здобули перемогу з рахунком 0:1, а Ебріма після матчу отримав високу оцінку від головного тренера і преси. 1 вересня 2003 в матчі 23-го туру чемпіонату Росії Ебріма в матчі проти московського «Торпедо» забив свій дебютний м'яч за «Рубін». Під кінець матчу Ебріма в ефектному ударі через себе вразив ворота Сергія Козко, але його гол не допоміг «Рубіну» уникнути поразки з рахунком 4:2. Після перемоги в 29-му турі над самарськими «Крильями Радою» з рахунком 2:1, «Рубін» займав у турнірній таблиці третє місце, випереджаючи на три очки московський «Локомотив».

Саме в 30-му турі чемпіонату проти московського ЦСКА, який забезпечив собі золото чемпіонату 2003, вирішувалося, хто стане бронзовим призером. 1 жовтня 2003 на стадіоні «Центральний» в Казані підопічні Курбана Бердиєва зустрілися з ЦСКА. «Рубіна» почав матч досить активно, вже до 5-ій хвилині казанці могли вести з рахунком 2:0, але завдяки зусиллям Веніаміна Мандрикіна армійці змогли не пропустити. Наприкінці тайму на 36-ій хвилині Андрес Скотті вразив власні ворота і армійці повели з рахунком 0:1. У другому таймі на 73-ій хвилині Роні з пенальті зміг відіграти один м'яч, після удару реалізованого Бердиєв зробив заміну, замість Ебріми Силли на поле вийшов Олег Нечаєв. Через шість хвилин Дмитро Кириченко вивів армецев вперед 1:2, але на 88-ій хвилині Бояринцев порівняв рахунок 2:2. До основного часу головний арбітр матчу додав чотири хвилини і на кінець доданого часу Бояринцев подав кутовий, а гравець ЦСКА Денис Євсиков зрізав коліном м'яч у власні ворота. Після переможного м'яча Ебріма вибіг з лавки запасних прихопивши з собою тепле. Сілла просив на полі ковдру і став на нього на коліна здійнявши руки до неба. Здобувши перемогу з рахунком 3:2 футболісти "Рубіна" вперше в історії завоювали путівку в розіграш Кубка УЄФА на сезон 2004/2005. У своєму дебютному сезоні за «Рубін» Ебріма провів у чемпіонаті 12 матчів і забив 2 м `яч.