Ебріма Ебу Сілла: биография

Після закінчення контракту з «Росендалом», Ебріма незважаючи на нібито підписаний контракт з «АДО Ден Хааг» перейшов в бельгійський «Брюссель», з яким уклав трирічну угоду. Дебютував Сілла за «Брюссель» 29 липня 2006 року в матчі чемпіонату Бельгії сезону 2007/2008 проти клубу «Берген», Ебріма провів на полі 79-ть хвилин, після яких його замінили на 19-річного півзахисника Седріка Деллеву, в результаті «Брюссель» добився домашньої перемоги з мінімальним рахунком 1:0. У початку серпня 2006 року арбітражний комітет розглянув справу між Ебрімой Сіллах і клубом «АДО Ден Хааг», у результаті арбітраж ухвалив, що договір між футболістом і клубом не є юридично в силі. У складі «Брюсселя» Ебріма за три з половиною місяці провів у чемпіонаті Бельгії 14 матчів і забив 1 гол. У матчі чемпіонату проти «Руселаре», який відбувся 11 листопада 2006 року, на адресу Ебріми з трибун вигукували расистські гасла, після яких головний арбітр зустрічі навіть зупинив на деякий час матч, який у результаті завершився внічию 1:1, саме Сілла відзначився забитим м'ячем за «Брюссель». Після розглядів, клуб «Руселаре» згодом був виправданий за поведінку своїх уболівальників через відсутність доказів.

У грудні 2006 року керівництво «Брюсселя» повідомило Сілла, щоб він підшукував собі новий клуб. Спочатку Ебріма вів переговори з турецьким «Бурсаспора», але в підсумку опинився в оренду на півроку в ізраїльському «Хапоель» з міста Петах-Тіква. У складі «Хапоеля» Ебріма в чемпіонаті Ізраїлю провів 11 матчів. Після повернення з оренди Сілла був переведений в другу команду «Брюсселя», але незадовго до закриття трансферного вікна, в кінці серпня 2007 року Сілла на правах оренди перейшов до нідерландського клуб МВВ їхнього року Мастріхта, чиїм головним тренером був Роберт Маскант, під керівництвом якого Ебріма виступав за «Росендал» в сезонах 2002/2003 і 2005/2006. Дебют Ебріми в Першому дивізіоні Нідерландів відбувся 31 серпня 2007 року в гостьовому матчі проти «Еммена», Сілла в матчі відзначився результативною передачею, а його команда в підсумку зіграла внічию 1:1. У дебютному сезоні Ебріма також забив найшвидший гол в сезоні, у матчі проти «Дордрехт», який відбувся 21 січня 2008 року, Сілла вже на 50-ій секунді матчу вразив ворота голкіпера «Дордрехт» Кевіна Рейніс, примітно що гольова атака почалася з половини поля МВВ з довгої передачі данського захисника Оле Тобіас. Але в підсумку Сілла через травму коліна був замінений на 37-ій хвилині, але і без нього клуб зміг домогтися перемоги з рахунком 3:2. Як пізніше показало медичне обстеження Ебріма вибув на шість тижнів. До кінця сезону 2007/2008 на рахунку Силли було 5 забитих м'ячів в 27 матчах, а також 5 результативних передач.

Влітку 2008 року керівництво МВВ вирішило підписати з Ебрімой контракт, але в «Брюсселі» відмовилися безкоштовно відпускати Сілла в клуб, тому що його контракт з «Брюсселем» тривав ще один рік. Але в підсумку клуби домовилися про припинення чинного контракту Силли з «Брюсселем». Ставши повноцінним гравцем МВВ, Сілла дебютував за клуб 29 серпня 2008 в гостьовому матчі проти «Ден Босха», Ебріма вийшов на заміну сімдесят шостий хвилині, а через 14 хвилин відзначився забитим голом, який допоміг його команді отримати перемогу з рахунком 1:3 . 17 жовтня 2008 Ебріма в матчі проти «Дордрехт», як і минулого сезону, отримав травму і був змушений піти з поля. Відновлювався Ебріма після травми один місяць. 1 травня 2009 в матчі проти сіттардской «Фортуни» Ебріма знову отримав важку травму ноги і був змушений покинути поле за допомогою медичного персоналу клубу, пізніше з'ясувалося, що Сілла вибув до кінця сезону. У досить невдалому сезоні Сілла провів у чемпіонаті 16 матчів і забив 2 м'ячі.