Душан Сіміч біографія, фото, розповіді - сербський футболіст, півзахисник клубу «Власіна»
-

сербський футболіст, півзахисник клубу «Власіна»

Футбольна кар'єра

Взимку 2002 року перейшов у львівські «Карпати». У чемпіонаті України дебютував 21 квітня 2002 у матчі проти «Ворскли» (0:1), Сіміч вийшов на 51 хвилині замість Любомира Вовчука. 12 липня 2002 в матчі проти запорізького «Металурга» (1:0), забив єдиний гол на 21 хвилині у ворота Андрія Глущенка. У 2003 році виступав на правах оренди в корейському «Пусан Ай Конс», зіграв 35 матчів. У лютому 2004 року повернувся в «Карпати», але незабаром покинув клуб. Після виступав за румунські клуб «Бекешчаба», «Чахлеул» і «Брашов». Влітку 2007 року перейшов у сербський клуб «Власіна».

Приватне життя

Перед матчем із запорізьким «Металургом» (1:0) у Душана народився син 11 липня 2002 року.