Бахтіяр Іслам огли Солтаном: біографія

Бахтіяр Іслам огли Солтаном біографія, фото, розповіді - азербайджанський футболіст
-

азербайджанський футболіст

З 2007 року захищає кольори клубу прем'єр-ліги Азербайджану - «Баки» (Баку). Виступає в команді під № 27. Після закінчення сезону 2008-2009 рр.-в, з 7 забитими м'ячами зайняв 9 місце в списку кращих бомбардирів Азербайджану.

Збірна Азербайджану

У складі молодіжної збірної Азербайджану (U-21) виступає під № 4.

Захищаючи кольори юнацької збірної Азербайджану (U-17), Бахтіяр Солтаном відзначився двома забитими м'ячами у ворота збірної Вірменії 30 жовтня 2005, в рамках останнього туру відбіркового циклу чемпіонату Європи 2006 року, що проходив на стадіоні «Муніципал» в ізраїльському місті Рішон Ле-Ціон.

Цікаві факти

У січні 2009 року, разом з іншим гравцем столичного клубу «Баки» Агіль Мамедовим, проходив навчально-тренувальні збори в бельгійському «Андерлехті». Будучи на зборах в Бельгії Бахтіяр Солтаном дебютував у складі дублерів «Андерлехта» проти команди «Серкл Брюгге», вийшовши на поле на 60 хвилині другого тайму, в якому «Андерлехт» здобув перемогу з рахунком 5-1.

У березні 2009 року в результаті голосування представників місцевих ЗМІ, Бахтіяр Солтаном був обраний кращим гравцем 19 туру XVII чемпіонату Азербайджану з футболу у Прем'єр-Лізі, після того, як зробив хет-трик на 3, 15 і 31 - ой хвилинах матчу з «Бакили», в якому команда господарів поля перемогла з рахунком 3-1.

Трансферна ціна гравця на футбольному ринку була оцінена в 750.000 доларів США. При цьому Бахтіяр Султанов потрапив у сферу інтересів таких турецьких клубів як "Генчлербірлігі" Анкара і «Касимпаша» Стамбул.