Мирослав Стох: біографія

Мирослав Стох біографія, фото, розповіді - словацький футболіст, нападник «Фенербахче» і збірної Словаччини
-

словацький футболіст, нападник «Фенербахче» і збірної Словаччини

Мирослав Стох є вихованцем словацького клубу «Нітра». У юнацькій академії «Нітри» Мирослав займався з 1995 року. В основній команді клубу Стох дебютував у віці 16 років і зіграв 3 матчі. Вже тоді молодим нападаючим були зацікавлені європейські клуби, серед яких був англійський «Челсі» і французька «Ніцца». У 2006 році Мирослав все ж таки перейшов в англійський клуб і відправився в молодіжну академію «Челсі». Виступаючи за молодіжний склад «Челсі», Мирослав в сезоні 2006/2007 забив 11 м'ячів і став кращим бомбардиром.

30 листопада 2008 Мирослав дебютував в англійській Прем'єр-лізі проти лондонського «Арсеналу», Стох вийшов на заміну замість Деку на 80-ій хвилині матчу, який завершився поразкою «Челсі» з рахунком 2:1.

10 лютого 2009 року був викликаний в основну команду збірної Словаччини, на матч проти збірної України, де вийшов на заміну на 69-ій хвилині.

16 Липні 2009 Стох на правах оренди на один сезон перейшов у нідерландський клуб "Твенте".

11 Червні 2010 «Фенербахче» придбав у «Челсі »Мирослава Стох. Сума трансферу склала ? 5.5 млн.