Карлос Альберто Тевес: биография

Вже через п'ять днів, 15 серпня 2007 аргентинець дебютував за« Юнайтед », вийшовши на заміну в матчі проти« Портсмута ». У цій грі він відзначився гольовою передачею на Пола Скоулза, що дозволило зробити підсумковий рахунок матчу 1-1. Свій перший гол за «Юнайтед» Тевес забив 23 вересня 2007 року в переможному домашньому поєдинку проти «Челсі».

23 жовтня 2007 Тевес вперше взяв участь у Лізі чемпіонів, зігравши у виїзному матчі проти київського «Динамо» . «Манчестер Юнайтед» вдало пройшов груповий раунд і 20 лютого 2008 зустрівся у виїзному матчі з «Ліоном». Французи, завдяки голу Каріма Бензема, майже всю гру вели в рахунку 1-0, проте на останніх хвилинах основного часу Тевес зумів забити важливий гол, який забезпечив його команді перевагу в повторній зустрічі. 9 квітня 2008 у матчі проти «Роми» (чвертьфінал Ліги чемпіонів) аргентинець скористався на 70-й хвилині передачею Оуена Харгрівза і прекрасним ударом головою в падінні відправив м'яч у сітку воріт Доні. Цей гол закріпив перемогу «Манчестер Юнайтед» з рахунком 3-0 за сумою двох матчів.

19 квітня 2008 Тевес знову зрівняв рахунок на останніх хвилинах у матчі проти «Блекберна», принісши своїй команді важливе очко в рамках боротьби за чемпіонське звання з лондонським «Челсі». У наступному турі «Манчестер Юнайтед» програв лондонцям, зрівнявшись з ними за набраними очками, але істотно випереджаючи за різницею забитих і пропущених м'ячів. Для завоювання титулу «червоним дияволам» необхідно було перемагати у двох матчах, що залишилися. 3 травня Тевес зіграв в домашньому матчі проти свого колишнього клубу, «Вест Хем Юнайтед». Зустріч закінчилася розгромом «молотобійців» з рахунком 4-1, при цьому Тевес став автором одного з голів, забивши його фантастичним ударом з 35 метрів. Аргентинець не став бурхливо святкувати цей гол, чим викликав схвалення вболівальників обох команд.

11 травня 2008 Тевес взяв участь у виїзному матчі проти «Вігана». Ця зустріч принесла йому перший титул чемпіона Англії, після того, як «Манчестер Юнайтед» переміг з рахунком 2-0. Він став другим у сезоні (після Кріштіану Роналду) бомбардиром своєї команди в Прем'єр-лізі, маючи на рахунку 14 голів.

Через десять днів, 21 травня, Тевес вийшов на поле у ??фіналі Ліги чемпіонів проти «Челсі» , що проходив у Москві. Незважаючи на те, що основний і додатковий час матчу закінчився з рахунком 1-1, «Манчестер Юнайтед» все ж таки зміг вирвати перемогу в серії післяматчевих пенальті, перший з яких реалізував Тевес. Таким чином, у першому ж сезоні за клуб аргентинець став володарем найпрестижнішого європейського трофею.