Антоніу Леонел Вілар Ногейра Соза: біографія

Антоніу Леонел Вілар Ногейра Соза біографія, фото, розповіді - португальський футболіст, центральний захисник лісабонського «Спортінга»
-

португальський футболіст, центральний захисник лісабонського «Спортінга»

Виступав за юнацьку команду «Порту», ??потім за фарм-клуб. З січня 2001 по липень 2004 виступав за «Академіку» з Коїмбри на правах оренди, став одним з основних гравців оборони клубу.

Влітку 2004 року він перейшов в «Марітіму», його трансфер став однією з частин угоди між клубами, в рамках якої у «Порту» з «Марітіму» прийшов Пепе. Тонел провів успішний сезон в команді з Мадейри, разом з голландцем Мітчеллом ван дер Гаагою сформувавши зв'язку в центрі оборони і ставши одним з провідних гравців команди, зіграв в 28 іграх чемпіонату і забив один гол, 25 вересня 2004 року в домашній зустрічі з «Боавіштою» (2:1).

У липні 2005 року підписав трирічний контракт з лісабонським «Спортінгом», сума трансферу склала 500 тис. євро. Незабаром продовжив контракт зі«левами»до 2011 року. Він забив у цілому п'ять м'ячів у сезоні 2007/08, в тому числі один у Лізі чемпіонів, коли «Спортінг» обіграв «Динамо» (Київ) з ??рахунком 2:1.

У кінці жовтня 2008 року отримав травму в грі з «Пасуш», після чого надовго втратив місце в складі, поступившись його молодому Даніелу Каррісу.

Виступи за збірну

Тонел дебютував за збірну 15 листопада 2006 у відбірковому матчі Євро-2008 проти Казахстану в Коімбрі, на полі провів 77 хвилин, матч закінчився перемогою португальців з рахунком 3:0. Другий раз вийшов на поле в матчі збірної через більш ніж три роки після першого, 3 березня 2010 року, замінивши травмованого Рікарду Карвалью на останній хвилині товариського матчу з Китаєм (2:0).