Ріо Фердинанд Гевін: биография

12 січня 2008 Фердинанд забив гол у ворота "Ньюкасла", коли «червоні дияволи» розгромили суперника з рахунком 6:0 на "Олд Траффорд».

У чвертьфінальному матчі Кубка Англії проти «Портсмута» 8 березня 2008 Фердинанду довелося встати у ворота після того, як Едвін ван дер Сар покинув поле з травмою паху, а вийшов йому на заміну Томаш Кущак був вилучений і у ворота «Юнайтед» був призначений пенальті. Фердинанд вгадав напрям удару, але не зміг відбити удар Саллі Мунтарі з одинадцятиметрової позначки. «Манчестер Юнайтед» вилетів з Кубка Англії.

6 квітня 2008 у матчі з «Мідлсбро» Фердинанд отримав травму ноги і, шкутильгаючи, залишив поле. Його участь у повторному чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з «Ромою» 9 квітня було під питанням. Тим не менш, він відіграв в цьому матчі все 90 хвилин, хоча в перерві йому наклали три шви.

Після квітневого поразки «Юнайтед» від «Челсі» з рахунком 2:1 у Прем'єр-лізі, Фердинанд, роздратований поразкою, обрушився з лайкою на стюардів «Челсі» і збирався штовхнути стіну в тунелі, але замість цього штовхнув жінку-стюарда, Трейсі Рей. Фердинанд заявив, що він ледь торкнувся її своєю бутсою. Тим не менше, згодом він вибачився перед потерпілою і послав їй букет квітів.

Незважаючи на чутки про можливий перехід Фердинанда в «Барселону», 16 квітня 2008 року було оголошено, що Ріо, поряд з Майкл Каррік і Уесом Брауном, підписав з клубом новий п'ятирічний контракт, який буде приносити йому близько 130 000 фунтів на тиждень. Контракт був офіційно підписано 15 травня 2008 року.

21 травня 2008 Фердинанд вивів «Манчестер Юнайтед» з капітанською пов'язкою у фінальному матчі Ліги чемпіонів 2008 проти «Челсі». «Манчестер Юнайтед» переміг в цьому матчі по пенальті і втретє в своїй історії виграв Кубок європейських чемпіонів. Фердинанд підняв трофей над головою разом з Райаном Гіггзом, оскільки останній був капітаном «Юнайтед» протягом більшої частини сезону, тоді як Гарі Невілл більшу частину сезону пропустив через травму.