Станіслав Едуардович Хан: біографія

Станіслав Едуардович Хан біографія, фото, розповіді - російський футболіст, півзахисник кіровського «Динамо», що виступає в другому дивізіоні в зоні «Урал-Поволжье»
-

Станіслав Хан починав професійну кар'єру в «Соколі» із Саратова.

Дебютував у складі «Сокола» 15 серпня 2004 року в матчі 27-го туру Першого дивізіону «Сокіл »-« СКА-Енергія »(3:2), вийшовши на заміну на 90-й хвилині замість Гізо Джеладзе. Перший гол забив 7 жовтня у матчі 38-го туру «Динамо» - «Сокіл» (3:3) на 66-й хвилині. 14 жовтня в матчі 39-го туру «Сокіл» - «Терек» (2:1) забив перший гол у ворота «Терека» на 37-й хвилині. Усього в сезоні 2004 зіграв 16 матчів і забив 2 м'ячі.

У сезоні 2005 зіграв 34 матчі, забив 1 гол і отримав 1 жовту картку.

У 2006 році грав за «Динамо» з Махачкали, але після того як клуб був позбавлений професійного статусу футболістові довелося шукати новий клуб і наступний сезон він провів у «Чорноморці» з Новоросійська. У 2008 грав у латвійському «Дінабург». У 22-му турі національного чемпіонату у першій же атаці відкрив рахунок своїм голам у турнірі. У грудні 2008 перейшов в Машук-КМВ.