Богдан Василе Хауш: біографія

Богдан Василе Хауш біографія, фото, розповіді - румунський футболіст, захисник клубу «Закарпаття»
-

румунський футболіст, захисник клубу «Закарпаття»

Виступав за румунський клуб «Бая-Маре» з однойменного міста. Влітку 2008 року перейшов у молдавську «Іскра-Сталь». У чемпіонаті Молдавії дебютував 2 липня 2008 року в матчі проти «Олімпії» (1:1), на 24 хвилині Хауш забив гол, на 33 хвилині він заробив червону картку. У сезоні 2008/2009 разом з командою став бронзовим призером чемпіонату Молдови, програвши тільки «Дачії» та «Шерифу». У липні 2009 року зіграв 2 матчі у кваліфікації Кубка УЄФА проти болгарського «Чорно Море». Усього за «Іскру-Сталь» у чемпіонаті Молдови зіграв 31 матч і забив 8 голів і отримав 2 червоні картки. В кінці 2009 року залишив «Іскру-Сталь». У лютому 2010 року підписав річний контракт з ужгородським «Закарпаттям».

• Бронзовий призер чемпіонату Молдови (1): 2008/2009