Елріо Ван Херд біографія, фото, розповіді - футболіст збірної ПАР і англійського клубу «Блекберн Роверс»

футболіст збірної ПАР і англійського клубу «Блекберн Роверс»

Футбольна біографія

Клубна

Почав грати за команду університету в Порт-Елізабет.

У 2002 році уклав контракт з датським клубом «Копенгаген», кольори якого захищав протягом 3-ох сезонів. У чемпіонаті дебютував 23 травня 2004 проти клубу «Ольборг». Дебют вийшов вдалим - на 90-ій хвилині зрівняв рахунок і врятував команду від поразки. У складі команди грав у Лізі чемпіонів, Кубку УЄФА та Королівської лізі, в якій грають кращі команди Данії, Швеції, Норвегії.

за 1 мільйон 440 тисяч фунтів сетрлінгов 1 лютого 2006 перейшов в бельгійський клуб «Брюгге» . У сезоні 2005/06 взяв участь у 10 іграх, в 3-ох з них грав з першої до останньої хвилини. У сезоні 2006/07 став повноправним гравцем основного складу. Забив один гол у грі 16-го туру проти льежского «Стандарда», що закінчився з рахунком 4:4. На 53-ій хвилині зробив рахунок 3:0, а на 64-ій хвилині віддав гольовий пас Салу. У сезоні 2007/08 травмував коліно. На відновлення пішло 2 місяці. У чемпіонаті 2008/09 переважно виходив на заміну. Контракт закінчився в червні 2009 року.

2 червня 2009 перейшов в англійський клуб «Блекберн Роверс». Стати гравцем основного складу ван Хердену не вдалося. Зігравши 2 матчі за резервістів і 2 гри в розіграші Кубка ліги, в січні 2010 року був відданий в оренду турецькому клубу "Сівасспор". 24 січня 2010 провів перший матч за клуб проти команди «Трабзонспор». Усього брав участь у шести іграх чемпіонату Туреччини. Команда посіла підсумкове 15-е місце. Термін оренди закінчується 1 липня 2010 року.

Збірна ПАР

За збірну виступає з 2004 року.

У її рядах виступав на Золотому кубку КОНКАКАФ в 2005 році, куди ПАР і Колумбія були запрошені в якості гостей. На стадії групового турніру, Ван Херд забив другий гол у ворота мексиканців, забезпечивши перемогу з рахунком 2-1. У чвертьфіналі ПАР поступилася по пенальті збірної Панами.

Також, грав у фінальних стадіях Кубка африканських націй 2006 і 2008. Обидва рази збірна вибувала на стадії групового етапу, займаючи останнє місце в групі.

У 2009 році виступав за збірну на Кубку Конфедерацій. На турнірі виходив на заміну в півфіналі проти бразильців і в матчі за третє місце проти Іспанії. Збірна посіла четверте підсумкове місце.