Логан Бейі: біографія

Логан Бейі біографія, фото, розповіді - бельгійський футболіст, голкіпер менхенгладбахської «Боруссії»

бельгійський футболіст, голкіпер менхенгладбахської «Боруссії»

Логан народився в Льєжі і тренуватися починав у льєжські школах. Спочатку це був клуб «Шератте», потім друга по силі команда з однойменною назвою «Льєж», а потім і одна з найсильніших команд Бельгії - «Стандард». Після закінчення академії «Стандарда» у сам клуб пробитися не зумів, тому вирушив грати в «Генк», який був зацікавлений у молодих перспективних футболістів. Відразу стат основним голкіпером не зумів, а в сезоні 2003/04 разом з десятьма іншими гравцями «Генка» перебував в оренді в клубі «Берінг», за який провів 16 матчів. Залишатися в тому клубі не захотів і повернувся в «Генк» .25 грудня 2005 року він зміг дебютувати в Бельгійському першості в матчі проти своєї колишньої команди - «Стандарда». Основний воротар «Генка» Ян Мунс на 41-й хвилині матчу отримав червону картку. Головний тренер команди Хуго Брос випустив Логана на заміну замість польового гравця Томаса шате. У сезоні 2006/07 Байї смогстать основним голкіпером команди і показав непоганий результат, відстоявши на нуль 14 матчів чемпіонату.

22 грудня 2008 Логан підписав контракт з менхенгладбахської «Боруссією», який буде діяти до 30 червня 2013 . Він купувався як основний голкіпер і відразу ж зміг завоювати собі місце в стартовому складі. Більш того, зігравши після зимової перерви 17 матчів, він зміг стати кращим гравцем «Боруссії» у сезоні. Дебют Логана в Бундеслізі випав на 31 січня 2009 року на виїзний матч 18-го туру проти «Штутгарту», ??який закінчився поразкою менхенгладбахцев з рахунком 0:2.

У сезоні 2009/10 зіграв 29 матчів.

У березні 2007 року вперше був викликаний до збірної, але дебютувати за неї йому не довелося. У 2008 році брав участь у футбольному турнірі на літніх Олімпійських іграх. Дебютував за головну збірну, коли її тренував Дік Адвокат, 10 жовтня 2010 року в домашньому матчі проти команди Туреччини, який бельгійці виграли з рахунком 2:0.