Ейонг Ено: біографія

Ейонг Ено біографія, фото, розповіді - камерунський футболіст, опорний півзахисник амстердамського «Аякса» і національної збірної Камеруну
-

Ейонг Ено почав свою футбольну кар'єру в 2002 році в молодіжному клубі «Тіко Янгстарс», потім, з 2003 по 2004 рік Ейонг виступав за клуб «Маунт Камерун »з міста Буеа. У 2004 році Ено перейшов у північно-кіпрський клуб «Магус Тюрк Гюджю». У чемпіонаті Північного Кіпру сезону 2004/2005 Ено провів 36 матчів і забив 1 м'яч.

У 2006 році 20-річний Ено підписав контракт з південноафриканським «Аяксом» з Кейптауна. У своєму першому сезоні Ено провів 9 матчів у чемпіонаті ПАР. У сезоні 2007/2008 Ейонг постійно потрапляв до основного складу, провівши 31 матч і забив 1 м'яч в чемпіонаті ПАР. Влітку 2008 року Ено перебував на перегляді в ізраїльському клубі «Маккабі» їх Хайфи, але до підписання контракту справа не дійшла.

У вересні 2008 року Ено перейшов в нідерландський «Аякс» з Амстердама, підписавши з клубом контракт на два роки, з можливість продовжити контракт ще на два роки. Дебютував Ено за «Аякс» в чемпіонаті Нідерландів 21 вересня 2008 в матчі проти «Фейєноорда», Ейонг вийшов на заміну на 75-ій хвилині замість Джеффрі Сарпонга, матч завершився внічию 2:2. Свій перший м'яч за «Аякс» Ено забив 18 березня 2009 року в матчі 1 / 8 фіналу кубка УЄФА сезону 2008/2009 проти французького «Олімпіка» з Марселя, Ейонг забив на 33-ій хвилині матчу, який в підсумку завершився внічию з рахунком 2 : 2.