-

російський футболіст

Вихованець ДЮСШ «Зірка» (Люберці) та СДЮШОР «Спартак» (Москва), де його тренером був Олександр Піскарьов.

У 2009 році талановитого гравця зауважив генеральний директор і головний тренер московського клубу Валерій Карпін. Згодом молодий футболіст був притягнутий до літніх зборів основної команди в Австрії.

Павло Яковлєв дебютував за основний склад «Спартака» 13 червня 2009 року, в матчі 12 туру Чемпіонату Росії проти підмосковної команди «Хімки» в Москві. 15 липня 2009 брав участь в кубковому матчі проти футбольного клубу «Краснодар». 26 липня 2009 брав участь в матчі чемпіонату Росії проти принципового суперника ЦСКА, вийшовши на заміну на 82-й хвилині матчу. 16 серпня 2009 забив свій дебютний гол за «Спартак» у ворота клубу «Москва», в грі 18-го туру РФПЛ сезону 2009 року, яка проходила на БСА "Лужники" і закінчилася з рахунком 2:1 на користь «Спартака». Гол, забитий у самому кінці першого тайму, Павло присвятив уболівальникам своєї команди.

Крила Рад

20 серпня 2010 Яковлев, рідко потрапляв в основний склад «Спартака», був орендований клубом « Крила Рад ». 12 вересня 2010, в матчі проти «Спартака» з Нальчика забив свій перший гол за «Крилья Совєтов» .25 жовтня 2010 в грі з «Ростовом» Яковлєв забив свій четвертий гол за команду. Усього за команду він провів 12 ігор і забив 4 голи. Після закінчення сезону Павло був визнаний кращим гравцем «Крил» 2010 року.

Молодіжна збірна

У молодіжної збірної Павло дебютував 5 вересня 2009 року в матчі проти однолітків зі збірної Латвії. У першому ж матчі Павло забив гол, а збірна виграла 4:0.