Рауль Марсело Бобаділья: біографія

Рауль Марсело Бобаділья біографія, фото, розповіді - аргентинський футболіст, нападник менхенгладбахської «Боруссії»

аргентинський футболіст, нападник менхенгладбахської «Боруссії»

Рауль є вихованцем «Рівер Плейта». До 2006 року він був ігрком цієї команди, поки не підписав контракт з клубом швейцарської Челлендж-Ліги «Конкордія». У ньому він відразу став основним ігром, за сезон зігравши 28 ігор і забивши 18 м'ячів, чим відразу ж звернув увагу більш сильних швейцарських колективів. У 2007 році Рауль підписав контракт з «Грасхопперсом». 18 липня 2007 дебютував за новий клуб у домашньому матчі першого туру чемпіонату Швейцарії проти «Санкт-Галлена». Матч закінчився перемогою господарів з рахунком 2:0. Рауль вийшов у стртовом складі і був замінений на 67-й хвилині Давідом Блумер. Всього за два сезони у «Грасхопперсе» зіграв 47 матчів і забив 26 м'ячів.

12 червня 2009 Рауль підписав контракт з менхенгладбахської «Боруссією». Було придбано командою в якості основного нападника, тому й зіграв у першому сезоні 30 матчів, в яких відзначився чотири рази. 9 серпня 2009 Рауль дебютував в Бундеслізі у виїзному матчі першого туру проти «Бохума», який закінчився внічию з рахунком 3:3. Бобаділья вийшов на поле в стартовому складі і на 62-й хвилині був замінений Томасом Клайн.

Восени 2010 року в матчі «Боруссії» та клубу «Ганновер 96» Бобаділья наступив на гравця команди суперника, Сержіу Пінту. За це він був дискваліфікований на 5 ігор і оштрафований на 50 тис євро.