Борис Вукчевич: біографія

Борис Вукчевич біографія, фото, розповіді - німецький футболіст хорватського походження, півзахисник клубу «Хоффенхайм»

німецький футболіст хорватського походження, півзахисник клубу «Хоффенхайм»

Кар'єра

У 2008 році Борис був куплений у «Штутгарта», з яким клуб Дітмара Хоппе непогано контактує. Спочатку, в силу своєї недосвідченості, він став грати за другу команду «Хоффенхайма», але при цьому його активно підключали до тренувань першої команди. 23 травня 2009 дебютував в Бундеслізі у виїзному, вже нічого не вирішував матчі 34-го туру проти «Шальке 04», який завершився перемогою «Хоффенхайма» з рахунком 3:2. Борис вийшов на поле з перших хвилин, і лише на 86-й хвилині був замінений на Крістофа Янкер. Другий сезон вийшов для Вукчевича більш ніж відмінно: він зміг стати гравцем основнго складу і провів у першості 2009/10 28 матчів, в яких забив 1 м'яч.