Данило Ігорович Ганицький: біографія

Данило Ігорович Ганицький біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник

український футболіст, півзахисник

Влітку 1999 року потрапив в маріупольський «Металург». У Вищій лізі дебютував 12 липня 1999 року в домашньому матчі проти одеського «Чорноморця» (5:0), Ганицький вийшов на 77 хвилині замість Степана Молокуцко. 31 жовтня 1999 забив перший і єдиний гол у Вищій лізі в матчі проти харківського «Металіста» (3:1), на 71 хвилині у ворота Олександра Горяїнова. Усього у Вищій лізі сезону 1999/2000 Ганицький провів 16 матчів і забив 1 гол. Після Данило грав за «Металург-2» у другій лізі. Влітку 2002 року перейшов в новостворений клуб «Севастополь», де тренером був Валерій Петров. У сезоні 2002/2003 у Другій лізі Данило Ганицький зіграв 19 матчів і забив 3 голи. Взимку 2004 року перебував на перегляді у харківському «Геліоса». У серпні 2006 року зіграв 4 гри і забив 2 голи в аматорському чемпіонаті України за маріупольську команду «Брати і К».

У 2002 році закінчив Приазовський державний технічний університет.

У 2006 році був призначений начальником відділу промисловості та розвитку територій в Маріуполі, до цього працював заступником начальника відділу промисловості. У 2009 році - заступник голови Іллічівської районної адміністрації.