Сілвіньо Гомеш Соареш: біографія

Сілвіньо Гомеш Соареш біографія, фото, розповіді - Кабо-вердскій футболіст, нападник нідерландського аматорського клубу АСВХ і національної збірної Кабо-Верде

Біографія

Клубна кар'єра

Сілвіньо Гомеш Соареш почав свою футбольну кар'єру в бразильському клубі «Васко да Гама» з міста Ріу-Бранку, команда виступала в чемпіонаті штату Акрі. У 2002 році Сілвіньо перейшов в іспанський клуб «Бадахос». У липні 2003 року Соареш в якості вільного гравця перейшов до нідерландського «Ексцельсіор» з міста Маслейс. Нова команда Сілвіньо виступала в третьому за значимістю футбольному дивізіоні, у якому шість груп по 14 команд, у цих команд в основному був любительський статус, але були і клуби молодіжних складів команд, які виступають у вищих дивізіонах Нідерландів.

Дебютний сезон для Соареша видався не надто вдалим, його команда зайняла 12-е місце в турнірній таблиці з 14 можливих. У матчі за прописку в своєму класі «Ексцельсіор» зустрівся з клубом «Нордвейк» і поступився з рахунком 2:0, таким чином вилетівши класом нижче. Протягом трьох сезонів Сілвіньо Соареш виступав за «Ексцельсіор», а потім у липні 2007 року Соареш підписав свій перший професійний контракт з клубом з Першого дивізіону Нідерландів "Зволле».

Дебют Соареша в «Зволле» відбувся 11 серпня 2006 року в матчі проти «Фортуни» з Сіттард, який завершився внічию 0:0. Через місяць, 8 вересня 2006 Сілвіньо Соареш забив свій перший м'яч у складі клубу, це сталося в гостьовому матчі проти клубу МВВ, але забитий гол Соареша на 89-ій хвилині матчу не врятував «Зволле» від поразки з рахунком 4:2. Всього за «Зволле» у Першому дивізіоні Нідерландів сезону 2006/2007 Сілвіньо провів 34 матчі і забив 11 м'ячів.

У липні 2007 року Соареш підписав контракт з бельгійським клубом "Ред Стар Васланд» з міста Сінт-Ніклас. У своєму дебютному сезоні у другому дивізіоні Бельгії Соареш провів 32 матчі і забив 6 м'ячів, а його клуб завершив сезон на 14-му місці. У сезоні 2008/2009 Соареш провів вже 28 матчів і забив 4 м'ячі. У липні 2009 року контракт у Соареша з клубом закінчився, і він вважав за краще перейти до нідерландського клуб АСВХ з міста Хендрік-Ідо-Амбахт. Команда має аматорський статус і виступає в нижчому за класом дивізіоні Нідерландів. Тим не менш, Сілвіньо став ближче до своєї сім'ї, яка проживає в Пернісе, районі Роттердама, який знаходиться дуже близько до Хендрік-Ідо-Амбахту.

Кар'єра в збірній

У національній збірній Кабо-Верде Сілвіньо Соареш дебютував 31 травня 2008 в матчі кваліфікаційного турніру до кубка Африки 2010 проти збірної Камеруну. У тому матчі Соареш вийшов на заміну на 80-ій хвилині замість Літо, до цього часу його збірна програвав з рахунком 2:0, з таким рахунком матч і завершився. У своєму другому матчі, проти збірної Танзанії, який відбувся 7 червня 2008 року, Соареш почав гру в основному складі, але в другому таймі був замінений на 66-ій хвилині матчу, який завершився перемогою Кабо-Верде з рахунком 1:0.