Андрій Ігорович Горбанець: біографія

Андрій Ігорович Горбанець біографія, фото, розповіді - російський футболіст, півзахисник

російський футболіст, півзахисник

Вихованець команди «Сатурн» з міста Раменське. За дубль провів 88 гри, забив 11 голів за 4 сезони (2003-2006). У 2007 році перейшов в клуб першого дивізіону «Сибір» з Новосибірська, за який провів два сезони, провів 81 матч, забив 11 голів. У 2009 році перейшов в клуб Російської Прем'єр Ліги казанський «Рубін». 7 березня 2009 дебютував за «Рубін» у грі за Суперкубок Росії проти ЦСКА, вийшовши на заміну на 90 хвилині. Отримав жовту картку на 116 хвилині. Матч його команда програла з рахунком 1:2. Свій перший гол за казанський «Рубін» Андрій забив в 1 / 4 фіналу кубка Росії проти його колишньої команди - новосибірської «Сибіру». У стартовому матчі сезону 2010 проти столичного «Локомотива» Андрій вийшов на заміну на 77 хвилині, а на 87 відкрив рахунок у матчі.