Кирило Юрійович Давидов: біографія

Кирило Юрійович Давидов біографія, фото, розповіді - український футболіст, півзахисник клубу «Таврія»

український футболіст, півзахисник клубу «Таврія»

Вихованець сімферопольської «Таврії». У 2006 році був переведений у дубль. 20 вересня 2006 дебютував за основу «Таврії» у виїзному матчі Кубка України проти ужгородського «Закарпаття» (2:3), на 27 хвилині Давидов забив гол у ворота Олександра Надя. У 2007 році виступав на правах оренди за красноперекопський «Хімік» у Другій лізі. Після повернувся у «Таврію». У Вищій лізі дебютував 15 листопада 2008 року в матчі проти маріупольського «Іллічівця» (3:3), Давидов почав матч в основі, але на 40 хвилині був замінений на Андрія Зборовського.

Провів 2 матчі за молодіжну збірну Україна до 21 року в жовтня 2008 року проти Нідерландів та Португалії.