Уолтер Дікс: біографія

Уолтер Дікс біографія, фото, розповіді - американський спринтер спеціалізується на дистанціях 100 метрів і 200 метрів

американський спринтер спеціалізується на дистанціях 100 метрів і 200 метрів

Дікс провів вельми успішну любительську кар'єру. При цьому встановив рекорд штату на 100 м і намагався потрапити до юніорської збірної США. Він вступив до університету штату Флорида і вже на першому курсі побив юніорський рекорд на 100 м, а також виграв чемпіонат NCAA на відкритому повітрі. Після 4-го місця на чемпіонаті США Дікс продовжив успішно виступати за його коледж, встановивши рекорд NCAA на 200м - 19.69с і не добрав однієї сотої до рекорду на 100 м. Дікс закінчив любительського кар'єру в 2008 році після того, як виграв срібну і золоту медаль на 100 і 200 м відповідно.

У червні 2008 року Дікс підписав контракт з Nike. Дебют на олімпіаді виявився для спортсмена успішним, підтвердилося це двома бронзовими медалями, таким чином він став єдиним американським спортсменом зумів виграти дві медалі у змаганнях з легкої атлетики на Олімпійських Іграх у Пекіні.