Стів Девіс: биография

Весь цей час він продовжував вигравати рейтингові турніри, демонструючи стабільний рівень гри впродовж трьох сезонів, і разом з іншими провідними гравцями, які на той час також приєдналися до клубу Баррі Хірна Matchroom, почав популяризувати снукер в нових країнах, особливо на Далекому Сході .

До теперішнього часу Девіс є першим «снукерних» мільйонером. Наступні кілька років він виграв ще один нерейтинговий і три рейтингові турніру: Мастерс і три Irish Masters. З останніх перемог Стіва можна відзначити перемогу в Китаї в 1997 році на China International і на Red Bull Champions Super League в червні 1998 року.

Девіс залишався дуже рішучим і дуже незручним гравцем. Його гра стала більш спокійною, він не входив у 16 ??кращих гравців рейтингу сезону 1999/2000. У сезоні 2000/01 йому не вдалося увійти в 16 кращих, тільки одного разу вийшовши в 1 / 8 фіналу рейтингового турніру.

У сезоні 2001/02 він не зміг пройти ні в один матч 1 / 16 фіналу ні на одному рейтинговому турнірі, що визначило його різкий спад в рейтингу до 25 місця. Однак, протягом цього сезону він перейшов через позначку в 5 мільйонів фунтів призових в кар'єрі.

Наступний сезон 2002/03 став відмінним відродженням його форми. Він зміг зіграти у всіх матчах 1 / 16 фіналу кожного рейтингового турніру, а також дістався до півфіналу LG Cup і чвертьфіналу на Irish Masters. Ці успіхи гарантували його повернення в 16 кращих після трирічної перерви.

У сезоні 2003/04 Девіс не зміг пройти стартові матчі тільки на чемпіонаті світу і на Irish Masters. Але пройшов у фінал Welsh Open (саме з цієї події почалася так звана «друга хвиля» кар'єри Стіва). І хоча він програв фінал Ронні О'Саллівану 8:9, спочатку лідируючи у зустрічі 8:5, фінал дав Девісу можливість залишитися в top-16 і продовжувати входити до еліти снукера.

Сезон 2004/05 не був найвдалішим для Стіва Девіса. Йому вдалося вийти до чвертьфіналу кубка Мальти, де він програв Грему Дотто, 1:5. Вдалося дійти йому до 1 / 8 фіналу на Гран-прі і UK. Найбільш значущою подією сезону став чвертьфінал чемпіонату світу, де Стіва вже давно не бачили. У першому раунді він зумів здолати Джерарда Гріна, 10:9, а в другому показав приголомшливий снукер. Програючи 1:7 Майклу Холта, він виграв матч - 13:10. Але Шон Мерфі обіграв Девіса в 1 / 4 - 13:4.

Солідний зліт Девіса були в наступному сезоні. Важко тренуючись, він вийшов у фінал UK. А вибив він із сітки Марка Аллена, Стівена Магуайра, Кена Доерті і Стівена Хендрі, але потім з рахунком 10:6 його обіграв молодий китайський талант Дін Цзюньхуей. На чемпіонаті світу Девіс вийшов у другий раунд, обігравши Енді Хікса 10:4, але знову його зупинив Шон Мерфі, 13:7.

У сезоні 2006/07 Стіву вдалося дістатися до півфіналу Прем'єр-ліги, де він вже вкотре програв О'Саллівану. Потім був чвертьфінал UK, де він був переможений Дотто, 6:9. Зате на Welsh Open Стів узяв реванш у Грема і вийшов у півфінал, де програв Нілу Робертсону, 3:6. Невдача спіткала Девіса і на чемпіонаті світу. Грати йому довелося з Джоном Перрот, який почав відновлювати свою форму. Програючи 1:6, Стів зрівняв рахунок, а потім, після 6:9, довів справу до контрове. У вирішальний момент відбулося абсолютно випадкове падіння битка, що відібрав у Стіва перемогу. 15-е місце за підсумками сезону і 17-е прогнозоване - ось, що на даний момент дісталося йому.