Алехандро Алонсо: біографія

Алехандро Алонсо біографія, фото, розповіді - аргентинський футболіст, півзахисник французького «Монако»

аргентинський футболіст, півзахисник французького «Монако»

Алехандро Алонсо почав свою футбольну кар'єру в клубі «Уракан», який виступав у другій аргентинському дивізіоні. У складі «Уракана» Алехандро виступав протягом чотирьох сезонів, відігравши за цей час 34 матчі і забив 5 м'ячів. У 2005 році Алонсо перейшов до французького «Бордо», який заплатив за Алехандро суму в розмірі? 750 тис. Дебютував Алонсо за «Бордо» 11 вересня 2005 року в матчі проти «Ланса», Алехандро вийшов на заміну на 90 хвилині, а його клуб зіграв внічию 1:1. Всього в чемпіонаті Франції сезону 2005/2006 Алонсо провів 21 матчі і забив 3 м'ячі, а також став срібним призером чемпіонату Франції.

У сезоні 2006/2007 Алехандро остаточно став гравцем основного складу, зігравши в сезоні 30 матчів і забивши 1 м'яч, а його клуб посів лише 6 місце в чемпіонаті. У 2007 році Алонсо став володарем кубка французької ліги, саме завдяки його здобули кубку «Бордо» отримав путівку в кубок УЄФА 2006/2007. У сезоні 2007/2008 Алонсо знову став віце-чемпіоном Франції. Всього у складі «Бордо» Алехандро зіграв 80 матчів і забив 4 м'ячі.

Влітку 2008 року Алехандро перейшов в «Монако», сума трансферу склала? 2,5 млн, Алонсо підписав з клубом контракт на три роки. Дебют Алонсо в «Монако» відбувся 9 серпня 2008 року в матчі чемпіонату Франції 2008/2009 проти «Парі Сен-Жермена», Алонсо відіграв весь матч, а його клуб завдяки забитому м'ячу Фредеріка Німанн виграв з рахунком 1:0. 14 березня 2009 Алонсо в матчі 28-го туру чемпіонату Франції отримав важку травму коліна на самому початку матчу проти «Тулузи», Алехандро довелося піти з поля вже на 9-ій хвилині матчу, який завершився домашньою перемогою «Монако» з рахунком 3: 2. Як з'ясувалося пізніше, Алонсо вибув до кінця сезону 2008/2009.