Ніколас Альмагро-Санчес біографія, фото, розповіді - іспанський тенісист

іспанський тенісист

Спортивна кар'єра

Початок кар'єри

Ніколас Альмагро почав грати в теніс у 8 років. У сезоні2003перейшов у професіонали і за рік виграв сім «Ф'ючерсів» і один «Челленджер». Через рік увійшов до першої сотні рейтингу АТР. У2005 роціу Буенос-Айресі дійшов до першого чвертьфіналу турніру АТР у кар'єрі. У травні вийшов до третього кола турніру категорії «Мастерс» в Римі, вигравши у другому колі у четвертої ракетки світу Марата Сафіна.

Подальші успіхи

У сезоні2006 рокуу Валенсії Альмагро виграв свій перший турнір АТР, у півфіналі обігравши Марата Сафіна, а у фіналі - Жиля Сімона. Bишел в півфінали в Палермо і Барселоні, в Римі вперше дійшов до чвертьфіналу турніру «Мастерс», де на його шляху став Роджер Федерер. За підсумками сезону потрапив до числа 50 найсильніших тенісистів світу.

У2007 роціАльмагро вдруге виграв турнір у Валенсії і вперше дійшов до четвертого кола турніру Великого шолома на Відкритому чемпіонаті США, де поступився Миколі Давиденко. Він також дійшов до півфіналу в Буенос-Айресі і чвертьфіналів в Акапулько і Баіе, і в результаті цих успіхів пробився до тридцятки кращих тенісистів світу.

Відкритий чемпіонат Австралії-2008Альмагро покинув після першого кола. Дебютував у складі збірної на Кубку Девіса в зв'язку з травмами провідних гравців збірної. У матчі першого кола проти команди Перу Альмагро виграв обидві одиночні зустрічі на шляху до впевненої перемоги Іспанії (5:0). Через тиждень переміг на турнірі в Баіе, здолавши у фіналі співвітчизника Карлоса Мойю, а ще через два тижні мав першість на турнірі в Акапулько, перемігши у фіналі восьму ракетку світу Давида Налбандяна. Послідовно вийшовши у чвертьфінал турнірів у Барселоні та Римі та Відкритого чемпіонату Франції, він увірвався до першої двадцятки рейтингу, до липня піднявшись до одинадцятого місця. У2009 роцівперше пробився в парний фінал у рамках ATP - в Буенос-Айресі; відстояв свій титул в Акапулько, але надалі виступав посередньо, закінчивши сезон на 26 місці в рейтингу.

2010

Рік повернення стабільності.

На Australian Open доходить до четвертого кола, де в п'яти сетах поступається майбутньому півфіналісти Жо-Вільфрід Тсонга.

Титул в Акапулько захистити не вдалося - у чвертьфіналі Ніколас поступається Хуану Карлосу Ферреро.

Весняні турніри серії Masters у США приносять четвертого кола (Індіан-Уеллс, поразка на відмову в другому сеті від Енді Маррея) і чвертьфінал (Майамі . поразки від майбутнього чемпіона Енді Роддіка).

Європейський грунтовий сезон розпочався без особливих успіхів - кілька поразок на ранніх стадіях від високосеянних гравців.

З Мюнхена наступає підйом результатів - у Баварії іспанець доходить до чвертьфіналу, після чого пробивається до півфіналу на турнірі серії Masters у Мадриді (попутно обігравши, наприклад, Робіна Сьодерлінг). Потім іспанець вдруге за три роки доходить до чвертьфіналу на Roland Garros, де програє Рафаелю Надалю.

У парі Альмагро пробивається до півфіналу на турнірі серії Masters в Майамі, а в подальшому домагається чвертьфіналів на великих турнірах в Барселоні, Римі і Мадриді.

Трав'яний сезон виявився «змащеним» через пошкодження, отриманого в Істбурне. Але з поверненням на грунт Ніколас повернувся до більш звичним результатами - обігравши в Бостаде кількох сильних опонентів, іспанець вперше за півтора року перемагає на турнірі ATP. Незабаром був узятий ще один "грунтовий" титул - в Гштаад.